На голову РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Мозок починає працювати в повну силу в віці 60-80 років!

Мозок починає працювати в повну силу в віці 60-80 років!

589
0

Робота головного мозку, особливо у людей в поважному віці, цікавить як медиків, так і простих громадян.

Адже ніхто не бажає провести відрізок життя після 60 років зі склерозом або недоумством. Однак професора з США заявляють, що в літньому віці мозок, навпаки, більш пластичний.

работа головного мозга

Головний мозок літньої людини.

Директор медичного коледжу Університету Джорджа Вашингтона стверджує, що мозок літньої людини набагато більш пластичний, ніж прийнято вважати. У цьому віці стає гармонійним взаємодія правої і лівої півкуль мозку, що розширює наші творчі можливості. Саме тому серед людей за 60 можна зустріти багато особистостей, які тільки почали свою творчу діяльність.

мозг пожилого человекаЗвичайно, мозок вже не так швидко працює, як в молодості. Однак він виграє в гнучкості. Саме тому з віком ми швидше приймаємо правильні рішення і менше піддаємося негативним емоціям. Пік інтелектуальної активності людини припадає приблизно на 70 років, коли мозок починає працювати в повну силу.

мозг пожилого человекаЗгодом в головному мозку збільшується кількість мієліну – речовини, яке сприяє швидкому проходженню сигналу між нейронами. За рахунок цього інтелектуальні здібності підвищуються на 300% в порівнянні з середнім показником.

А пік активного виробництва цієї речовини припадає на 60-80-річний вік. Також цікавим є той факт, що після 60 років людина може одночасно використовувати 2 півкулі. Це дозволяє вирішувати значно складніші завдання

мозг пожилого человекаПрофесор Мончі Урі з Монреальського університету вважає, що мозок літньої людини вибирає найменш енергоємний шлях, скорочуючи непотрібні і залишаючи тільки правильні варіанти вирішення завдання. Було проведено дослідження, в якому брали участь різні вікові групи. Проходячи тести, молоді люди багато плуталися, в той час як ті, кому за 60, ухвалювали правильні рішення.

мозг в старости

А тепер давай розглянемо особливості роботи мозку у віці 60-80 років. Вони дійсно райдужні.

ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ МОЗКУ ЛІТНЬОЇ ЛЮДИНИ:

1.Нейрони головного мозку не відмирають, як всі навколо говорять. Між ними просто пропадають зв’язку, якщо людина не займається розумовою працею.

2.Рассеянность і забудькуватість з’являються через надлишок інформації. Тому не потрібно зосереджуватися все життя на непотрібних дрібницях.

мозг в старости

3. Починаючи з 60 років, людина при прийнятті рішень використовує одночасно не одне півкуля, як молоді люди, а обидва.

4. При здоровому способі життя, наповненою розумовою діяльністю, інтелектуальні здібності не знижуються з віком, а тільки зростають, досягаючи піку в 80, а іноді і в 90 років.

мозг в старости

Так що не бійтеся старості. А завжди інтелектуально розвивайтеся і цікавтеся життям.

Джерело