На голову Новини Можливо ЖЕК , лохонувся

Можливо ЖЕК , лохонувся

361
0

«Можливо ЖЕК … лохонувся», – зявив начальник департаменту Житлового господарства Сергій Кушнір, підчас зустрічі з мешканцями будинку по вул. Карла Маркса, 30. На заході, організованому активістами Незалежної профспілки «Голос народу», розглядалося питання про неправомірне нарахування квартирної платні за квітень – травень 2011 р. та фальшування виборів старшого по будинку від 7 квітня 2011 р.

«Можливо ЖЕК … лохонувся», – зявив начальник департаменту Житлового господарства Сергій Кушнір, підчас зустрічі з мешканцями будинку по вул. Карла Маркса, 30. На заході, організованому активістами Незалежної профспілки «Голос народу», розглядалося питання про неправомірне нарахування квартирної платні за квітень – травень 2011 р. та фальшування виборів старшого по будинку від 7 квітня 2011 р.

Начальник ЖЕК-18 традиційно почав розмову з навішування локшини на вуха присутніх, розповідаючи про те, що навіть захмарний гранічний тариф на утримання будинків та прибудинкових територій може бути за певних умов перевищений. На це, за його словами, є дозвіл Вінницького міськвиконкому. Хто б сумнівався? Адже міська влада регулярно приймає протизаконні рішення, які ігнорують права споживачів та порушують чинне законодавство. Що було встановлено Антимонопольним комітетом України, Міністерством ЖКГ, та цілою низкою судів включно з Вінницьким апеляційним адміністративним судом.

На слушні запитання прсутніх, чому в квітні-травні вартість комунальної платні з трикімнатної квартири зросла з 54 до 107 гривень начальник ЖЕКу відповісти не зміг. Лише зазначив про цілу низку нібито виконаних робіт, втім, конкретних прикладів він невести не зміг, мабуть, «забувся» під прискіпливими поглядами людей та журналістів з газети «Голос народу +» та телеканалу ТРК «Вінниччина».

Мешканці будинку передали слово присутньому на заході Почесному голові «Голосу народу» Віктору Малиновському, який запропонував дієвий механізм захисту від шахрайства ЖЕКів. «Вам потрібно обрати старшого по будинку, який буде перевіряти акти виконаних робіт. Ця людина повинна бути віддана інтересам громади та суворо контролювати, що саме було зроблено, коли та з якою ефектвністю» – зазначив профспілковий лідер. Також, Малиновський звернув окрему увагу на обов’язок комунальних структур здійснювати на лише поточний, а й капітальний ремонт на підставі законодавства про житлово-комунальні послуги. «Цей ремонт повинен провадитись регулярно, якісно та виключно за рахунок вашой комунальної платні , а не якихось додаткових зборів чи так званого співфінансування» – зауважив Віктор Малиновський.

 

На фотографії підроблений акт від 7 квітня 2011 р.

 

На підмогу розгубленому начальнику ЖЕК-18, в супроводі комунального «кишенькового» телеканалу «Віта» на зустріч прибув Сергій Кушнір, начальник житлового департаменту міської ради. Сергій Іванович розпочав з крику та звинувачень на адресу підприємства «Моріс», яке здійснювало централізоване теплопостачання так званого військового містечка. Втім його «полум’яну промову» швидко перервали присутні. «Чому Моріс брав за опалення втричі дешевше ніж «Вінницятеплокомуненерго» і при цьому примудрявся надавати якісні послуги та ще й ремонтувати комунікації?» – обурювались мешканці військового містечка.

Не почувши відповіді люди перейшли до більш конкретних дій. Зокрема, встановили, що протокол про обрання старшого по будинку від 7 квітня 2011 р. було сфальшовано. На окремому аркуші паперу було проставлено ряд підписів, «автори» яких, як було встановлено на зборах, насправді не підписували подібний документ. Виявили, що акти нібито виконаних робіт насправді ніхто не візував, а отже гроші ЖЕК-18 з людей отримав протизаконним шляхом, а фактично – шляхом шахрайства та зловживання.

В результаті зустрічі присутні здобули свою маленьку перемогу в непростій битві зі свавіллям міських чиновників. Зокрема, люди домоглися визання не дійсними актів про виконання робіт у квітні-травні 2011 р, отже і повернення здертих з них коштів, що під «прицілами» телекамер підтвердив начальник ЖЕК-18. Було встановлено факт фальшування виборів старшого по будинку 7 квітня 2011 р. та підробки підписів. Матеріали з цього питання вже сьогодні можуть бути передані в районну прокуратуру для порушення кримінальної справи. А головне, було обрано справжного старшого по будинку, яким стала Лідія Тишкова.

 

Начальник управління ЖКГ м. Вінниця  Сергій Кушнір ніяковів від запитань…..   

 

та активно ковиряв в носі…


 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я