На голову Новини Моє відкрите звернення до Порошенка та Яценюка про те, з чого варто...

Моє відкрите звернення до Порошенка та Яценюка про те, з чого варто починати реформування в Україні – Віктор Малиновський

151
0

 Хто б не приходив до влади, хаос в державі та ЖКГ тільки поглиблювався. Всі очільники влади і Мінрегіону гарно говорили, багато обіцяли, але коли приходили до влади то нічого не робили. 

  Хто б не приходив до влади, хаос в державі та ЖКГ тільки поглиблювався. Всі очільники влади і Мінрегіону гарно говорили, багато обіцяли, але коли приходили до влади то нічого не робили. 

 

"Моє відкрите звернення до Порошенка та Яценюка про те, з чого варто починати реформування в Україні" - Віктор Малиновський

 

Зрозуміло, що й від сьогоднішніх керівників країни чекати реальних реформ не варто, адже очевидно що зміна обличь в кріслах, під які побудовані фінансові потоки командою Януковича, нічого не дасть. Важко навіть уявити, щоб хтось із чиновників відштовхував від себе ці потоки грошей.

Чомусь так історично склалось, що всі чиновники люблять похвалитись революційними реформами, особливо перед виборами, але насправді, вони нічого толком так і не говорять. А тому, яким шляхом реформувати державу і житлово-комунальне господарство – «секрет».
І питання навіть не в тому, що влада не знає з чого розпочинати наводити порядок в державі і ЖКГ, питання в одвічній корупції, яка зникне, якщо порядок таки наведуть.

Отже, що потрібно для того, щоб держава була правовою, а у нас були людські ціни на комунальні послуги, рівень якості яких відповідав європейському?

Все набагато простіше, чим ви думаєте:

 

По-перше, терміново потрібно розмежувати власність держави, громади та приватну власність на нерухоме майно та землю;

 

По-друге, потрібно зробити єдиний відкритий державний реєстр нерухомого майна аби всі могли бачити, хто є власником тієї чи іншої нерухомості та землі.

Цей процес необхідний для того, щоб чиновники не збагачувались за рахунок територіальних громад, держави та приватної власності.
Що я маю на увазі. Наприклад, міська рада сьогодні активно розпродує підвали, дахи, калясочні, прибудинкові території, посилаючись на те, що все це – комунальна власність. Хоча згідно рішень Вищого Господарського та Конституційного судів власниками будинків та землі під ними є співвласники квартир.

Стосовно земельних ділянок. Не секрет, що чиновники озолотились та продовжуюсь озолочуватись шляхом привласнення нашої землі, яку оформляють на підставних осіб, а потім перепродують за шалені кошти.

Якщо земля під багатоповерхівками не переоформлена на власників будинку, це дає можливість міській раді розпродувати прибудинкову територію під будівництво торгових центрів, гаражі та ін.., не зважаючи навіть на існуючі там дитячі майданчики.
Яскравим прикладом корупційної схеми була ситуація в Києві, де, до речі, найдорожча нерухомість в Україні. Там, не без допомоги чиновників місцевої влади, заради підвалу багатоповерхівки були підроблені документи та переоформлений весь будинок на фіктивне ОСББ, з метою продажу підвального приміщення для своїх же людей.

По-третє, також необхідно внести зміни в Закон «Про ЖКГ…» про прийняття рішень власниками квартир більшістю голосів, а не консенснусно, як це було при радянському союзі.

По-четверте, потрібно прийняти новий Закон «Про вибори», де територіальна громада зможе вибирати та знімати головного суддю міста, прокурора міста, міліціонера (так званого шерифа) та ін. посадових осіб, що передбачено законодавством. А також має бути спрощена процедура зняття-відзиву (наприклад, якщо за сільського голову, який не справляється зі своїми прямими обов’язками раніше проголосувало 1000 жителів, то тепер, взявши в Інтернеті відповідний «бланк відзиву», громадяни збирають підписи простою більшістю – 50% + 1 голос і здають зібрані підписи до ЦВК. В результаті, ЦВК відстороняє голову і у відповідний термін автоматично призначає нові вибори посадових осіб).

Якщо Ви пане президенте і Ви пане прем’єр-міністре не почнете реформування України з вище зазначених пунктів, то ми будемо розглядати це, як Ваше небажання побороти корупцію, яка роз’їдає нашу державу та свідомість українців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я