Блоги Моя хата не скраю

Моя хата не скраю

1085
0

Сьогодні в Україні настав час, коли кожен з нас повинен остаточно визначитися – чи хочете він і надалі жити в країні, де влада щодня грабує та дурить свій народ?

Де замовчується реальна ситуація в економіці, а центральні ЗМІ, підконтрольні владі, не повідомляють ані слова про антиурядові мітинги, а лиш відволікають вашу увагу від насправді важливих подій.

Ми, команда “Голос народу” зробили свій вибір. Хочете дізнаватися справжні новини? Хочете змін у вашому житті? Підписуйтеся на нас у соцмережах і приєднуйтесь до нас!

По всій країні прокотилась хвиля акцій протесту.  Українці по всій країні виходять на вулиці щоб висловити своє невдоволення. Проти високих податків і тарифів, падіння промислового виробництва, виконання вимог МВФ, проти антиукраїнської діяльності чинної влади.

 ТИМ ЧАСОМ САМА ВЛАДА ПРОДОВЖУЄ НАБИВАТИ СВОЇ КИШЕНІ

Вже найближчим часом команда Порошенка і наближені до неї олігархи планують продати українську землю, заробивши на цьому 208 міліардів доларів. Очевидно, що влада не звертає уваги на свій народ. В країні просто йде повномаштабна боротьба за корупційні доходи, за природні ресурсах.  

В Україні оголошено надвичайний стан в енергетиці, в наших містах. На цьому шляху команда Порошенка здатна дійти до кінця – аж до впровадження надзвичайного військового стану для заборони виборів. Розповідаючи вам, що все це – заради вашого блага. Сьогодні саме від вас залежить, яким буде майбутнє України. Від кожного, хто читає цей лист. Варто лише повірити у свої сили і зрозуміти – альтернатива є! Ви можете самі визначати своє життя. І на цьому шляху “Голос народу” – разом з вами, пліч-о-пліч. Ми допомагаємо тим, хто потребує допомоги, збираємося разом і захищаємо наші інтереси! Ми пропонуємо вам спільно рятувати нашу країну.

Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я