На голову Новини Москалі в ШОЦІ! РФ злякалась можливого відновлення Україною ядерної зброї!

Москалі в ШОЦІ! РФ злякалась можливого відновлення Україною ядерної зброї!

612
0

Те, що із споконвічним ворогом України розмовляти ввічниво НЕ МОЖНА – це давно доведений факт… І порушення підлою РФ Будапештського договору та загарбання Криму і Донбасу тому черговий доказ… А тому…

Україна посягне на основи світобудови, якщо після втрати чинності Договору про ліквідацію ракет малої та середньої дальності, відновить розвиток ядерної зброї…. Про це у вівторок, 11 червня 2019, злякано заявив заступник очільника Міністерства закордонних справ підоРосії Сергій Рябков…

В підоРосії наполягають на тому, щоб “Україна надалі дотримувалася умов договору”… А самі ЩОДНЯ вбивають на окупованому ними Донбасі наших захисників!!!

“Навіть з урахуванням неминучого припинення дії та існування Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності 2 серпня і, відповідно, зі зникненням зобов’язань, які на себе взяла Україна, ставши стороною цього договору після розпаду СРСР, навіть після цього Україна залишиться державою, яка є стороною договору про нерозповсюдження ядерної зброї”, – сказав рашист Рябков.

За його словами, давно неадекВАТНОЇ РФ розцінює відновлення Україною ядерного потенціалу як посягання на основи світобудови… А самі порушують ВСІ міжнародні договори й права людини!!!

Результат пошуку зображень за запитом "ядерна зброя україна"

“Безвідповідальні міркування про відновлення ядерного збройового потенціалу України свідчать, як мінімум, про посягання на одну з фундаментальних основ сучасного світопорядку”, – наголосив оцей рашист…

Нагадаємо:

  • 1 лютого 2019 року США вийшли з історичного договору про контроль над ядерними озброєннями епохи холодної війни через те, що Росія роками порушувала домовленості. США вимагали, щоб Росія знищила усі ракети, які порушують ДРСМД.
  • 2 лютого Москва призупинила участь у договорі.
  • 6 лютого міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна має робити все, щоб себе захистити в умовах, коли договір не діє, тому сама вирішуватиме, які ракети їй потрібні у майбутньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я