На голову Сфера ЖКГ Монетизація субсидій: уряд виплатив уже 350 мільйонів, перед цим піднявши вартість газу!!!

Монетизація субсидій: уряд виплатив уже 350 мільйонів, перед цим піднявши вартість газу!!!

151
0

Дії недолугого уряду Гройсмана все більше нагадують типу контрольоване падіння з обриву! Падаємо, але “все під контролем”!

Так і з субсидіями. Довівши тисячі мешканців України надмірними комунальними тарифами до грані зубожіння, Гройсман роздає подачки у вигляді монетизації субсидій, видаючи це за велике благо та “реформи та покращення”!!!…

“Ми виплатили вже близько 350 млн грн субсидій. Процес пішов. Ці гроші належать українцям. Фактично до нового опалювального сезону прийдемо з працюючою системою”, – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За даними “Ощадбанку”, з 12 березня почались виплати монетизованих субсидій через мережу банку. Зокрема, в перший день виплат через систему платежів “Швидка копійка” виплачено субсидій на суму 19,4 млн грн, які були оформлені 11172 переказами. На карти зараховано 204 224 перекази на сумму 333,4 млн грн.

Нагадуємо:

27 грудня 2018 Кабмін затвердив порядок монетизації субсидій.

З 1 січня 2019 року субсидії на оплату комунальних послуг надаються населенню України в грошовій формі.

У січні 2019 року було прийнято політичне рішення про початок виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Кабінет міністрів зменшив з двох до одного місяця максимальний строк простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

Ну а в підсумку маємо ТАКЕ:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я