На голову Економіка Корупціонер Дубневич і момент істини для Дубінського і компанії!

Корупціонер Дубневич і момент істини для Дубінського і компанії!

389
0

Верховна Рада таки проголосувала згоду на арешт депутата-корупціонера Ярослава Дубневича, але фракція Слуга народу дала всього 208 голосів. Рішення прийнято тільки завдяки фракції Голос.

Як і очікувалося, не голосувала за повне зняття імунітету з Дубневича підгрупа Коломойського в Слугу народу включно зі спікерами олігарха – депутатами Дубинським, Василевської-Смаглюк і Бужанський.

Особливо показово, що Дубинський і Василевська в минулому позиціонували себе як журналісти-розслідувачі, але, ставши депутатами, зайняли сторону корупціонера Дубневича, на якому ніде клейма ставити.

Вся ця історія, коли підгрупа Коломойського в Слузі народу відверто послала генпрокурора від Зеленського, є моментом істини – вона показує конфлікт між Зеленським і Коломойським, в також некерованість частини Слуги народу, пов’язаної з олігархом.

Так, прямо в сесійній залі депутати Артур Герасимов і Ірина Геращенко обробляли депутатів від “Голосу”, переконуючи їх не давати санкцію на арешт Дубневича. Після того, як “Голос” підтримав арешт Дубневича, деякі депутати від Порошенка їх зафукали.

У діях  блоку Порошенко, вони чомусь мають моральне право вказувати і впливати на позицію фракції “Голос”, тому сьогоднішнє голосування за арешт Дубневича має охолодити запал соратників екс-президента.

У минулому скликанні Дубневич, будучи членом підгрупи УДАР, входив до фракції Блоку Порошенко – як і Герасимов, і Геращенко. У цьому скликанні Дубневич вступив в групу Палиці-Коломойського “За майбутнє”.

Сподіваємося, наступним подання на арешт в Раду прийде від Руслана Рябошапки на кого-то з депутатів Європейської Солідарності. Тим більше, що ходять чутки про близьке закінчення документування одного з можливих злочинів екс-президента Порошенко.

Також Рада повернула в Кримінальний кодекс статтю за незаконне збагачення. Ту саму, яку Порошенко скасував руками своїх суддів Конституційного суду під завісу каденції.

За закон проголосувало 259 депутатів, з них 227 депутатів від Слуги народу. За закон, який був виконанням передвиборних обіцянок Володимира Зеленського, не голосувала група Коломойського у фракції Слуга народу – Дубинський, Василевська-Смаглюк, Бужанський та інші.

Джерело