На голову Новини Мобільним операторам нагадали про необхідність блокувати дзвінки від абонентів мереж “ЛНР” і...

Мобільним операторам нагадали про необхідність блокувати дзвінки від абонентів мереж “ЛНР” і “ДНР”

262
0

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), заявила про необхідність блокувати дзвінки мобільних операторів “ДНР” і “ЛНР”.

Про це повідомляється на сайті комісії, пише Новое время

Так, в НКРЗІ заявили про виявлення спроби надання послуг мобільного зв’язку незаконно створеному оператору телекомунікацій Лугафон з ідентифікаційним кодом мережі 72 (+38072).

Наголошується, що згідно з рішенням комісії від 14.07.2015 №362 “Про встановлення часових особливостей маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України”, здійснення будь-яких договірних відносин у сфері телекомунікацій на території проведення АТО з незареєстрованими відповідно до законодавства України суб’єктами є неприпустимим – в тому числі надання послуг мобільного зв’язку, а також національного та міжнародного роумінгу.

Нагадаємо, раніше НВ писало, що в фейкових республіках на сході України місцева влада на захопленому в Київстару обладнанні створила два мобільні оператори. І збирається підкорити світ за допомогою IP-телефонії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я