На голову Новини Мобільний безвіз: Українські оператори переходять на нові тарифи

Мобільний безвіз: Українські оператори переходять на нові тарифи

1785
0

Вітчизняні оператори, відразу після отримання Україною безвіза, запропонували абонентам акційні ціни на роумінг.

Два найбільші мобільні оператори, Київстар та Vodafone Україна, запропонували своїм клієнтам спеціальні ціни на роумінг. Про це повідомили прес-служби обох компаній ,  повідомляє hyser.com.ua

З сьогоднішнього дня Київстар запустив акційний пакет Спробуйте роумінг. Який абонентам-передплатникам запропонував бонусні нарахування – хвилини, SMS або мегабайти мобільного інтернету, які можна використовувати за кордоном. Контрактні користувачі можуть отримати хвилини на вхідні та вихідні дзвінки в роумінгу.

Бонусні нарахування будуть діяти протягом 30 днів з дня підключення. Скористатися акційними пакетами від Київстару можна на території першої (2 грн. / Хв, 35 коп. / МБ) і другий (4 грн. / Хв, 60 коп. / МБ) групи країн (вартість одного SMS в групі 1 і 2 – 1 грн.). До цього переліку входять, зокрема, країни Євразії, США, Канада, Австралія.

Vodafone з 11 червня протягом місяця оголосив про 50% -ву знижку на роумінг в 16 країнах Європи (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина). Для того, щоб скористатися акцією, потрібно підключити послугу Роумінг як вдома.

lifecell не оголошував жодних акцій у зв’язку з безвізом, повідомила прес-служба. Ще в лютому цього року компанія запустила в ряді країн пакети роумінгових послуг, які діють досі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я