На голову Новини Митниця заблокувала 10 тонн гуманітарної допомоги для Майдану

Митниця заблокувала 10 тонн гуманітарної допомоги для Майдану

184
0

 Митна служба в Україні заблокувала контейнер з 10 тоннами гуманітарної допомоги з Польщі, яка була адресована українському Майдану.

 Митна служба в Україні заблокувала контейнер з 10 тоннами гуманітарної допомоги з Польщі, яка була адресована українському Майдану.

 

За інформацією «Польського радіо», теплий одяг, спальні мішки, розкладні ліжка, перев’язочні матеріали та інші речі, які збирали впродовж тижня у різних містах Польщі, хоч потрапили в Україну через польсько-український кордон у Дорогуську, але до Майдан так і не доїхали.

 

Повідомляється, що контейнер заблокувала митна служба України.

 

У Польщі здивовані українськими митними процедурами і стверджують, що організовуючи перший офіційний транспорт для допомоги Майдану, дотримувалися всіх правил української сторони.

 

"Тому ми поки що не можемо роздати зібраних речей протестувальникам на Майдані", – повідомив організатор транспорту священик Стефан Батрух з Фонду духовної культури прикордоння.

 

"В Україні — блокада гуманітарної допомоги. Є вказівки, щоб не отримувати жодної гуманітарної допомоги", – сказав він.

 

"Тепер — це тільки добра воля чиновників: митників та чиновників з Міністерства соціальної політики, чи вони це робитимуть швидко, чи через місяць, два, чи півроку", – додав священик.

 

Як стало відомо кореспонденту «Преса України», гуманітарну допомогу перевезли до складу українського благодійного фонду, на який було адресовано транспорт.

 

Тепер цей транспорт, щоб потрапити до людей на Майдані, повинен крім митної перевірки, отримати згоду восьми міністерств України.

 

Варто зазначити, що на складі, куди відправили польську гуманітарну допомогу, вже 5 місяців чекає на розмитненні гуманітарна допомога з Голландії.

 

Раніше повідомлялося, що перший офіційний транспорт з Польщі з продуктами і речами першої необхідності для Майдану в’їхав на територію України.

 

Українські митники разом з прикордонниками останні дні активно перешкоджали проходженню кордону автомобілю з гуманітарною допомогою з Польщі для учасників акції протесту на Євромайдані.

 

Джерело: Преса України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я