На голову Новини Мирна хода проти підвищення тарифів, скасування пільг для пенсіонерів та політичних переслідувань

Мирна хода проти підвищення тарифів, скасування пільг для пенсіонерів та політичних переслідувань

152
0

Усвідомлюючи особливу вразливість широких верств населення в умовах кратного зростання цін на основні продукти харчування та медикаменти, росту інфляції, скасування пільг на проїзд в траспорті та збереження на низькому рівні мінімальних заробітних плат і пенсій;

23 квітня о 18:00 зустріч на Музейній. ЗАХИСТИМО СВОЄ ПРАВО НА ГІДНЕ ЖИТТЯ

 

Усвідомлюючи особливу вразливість широких верств населення в умовах кратного зростання цін на основні продукти харчування та медикаменти, росту інфляції, скасування пільг на проїзд в траспорті та збереження на низькому рівні мінімальних заробітних плат і пенсій;
Враховуючи окупацію Криму та російську агресію на Сході України;

Вболіваючи за подолання корупції в державі заявляємо:

Багатократне підвищення тарифів на газ та електроенергію, що перетворюють понад 50% вінницьких сімей в утриманців держави, негативно впливає не тільки на стан достатку вінничан, а й консервує неефективні технології та корупційні схеми в самому житлово-комунальному господарстві.

Станом на квітень 2015 року в місті Вінниці та інших населених пунктах області склалася повністю непрозора система формування тарифів на комунальні послуги.

Основою життєдіяльності житлово-комунального господарства та економіки України є енергоносії, серед яких найважливіші газ і електроенергія. Саме ці енергоносії є основною ціноутворюючою складовою усіх видів комунальних послуг та собівартості промислової продукції.

 

 

ВИМАГАЄМО від КМУ та від ВЛАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ:

 

1. Забезпечити задоволення комунальних потреб населення області виключно газом українського видобутку, що усуне вплив держави-агресора на формування тарифів.

2. Вимагати від центральних органів влади скасувати рішення НКРЕ та Національної Комісії про збільшення тарифів на газ для населення в 5-7 разів, як економічно не обґрунтоване.

3. Забезпечити прозоре тарифоутворення на водопостачання, теплопостачання, вивезення ТПВ на підставі прозорих розрахунків на після громадського обговорення на рівні територіальних громад.

4. Прийняти обласну програму переобладнання житлових будинків для суттєвого зниження енергоспоживання.

5. Підвищуючи тарифи на газ і електроенергію треба одночасно реалізовувати програму підвищення зарплат і пенсій громадян до європейського рівня

ВО «СВОБОДА», ВО «БАТЬКІВЩИНА», «МОНОЛІТ», Народний Рух України, «ГОЛОС НАРОДУ», партія «ВОЛЯ», «Самооборона Майдану», Рух за очищення від корупції

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я