На голову Економіка Міністра юстиції Дениса Малюська не влаштовує зарплата в 17 тисяч грн плюс...

Міністра юстиції Дениса Малюська не влаштовує зарплата в 17 тисяч грн плюс надбавки!

448
0

Вже нові “слуги народу” демонструють непомірні апетити до зарплат, які повинна платити їм держава із ЗАГАЛЬНОНАРОДНОГО бюджету!

Міністр юстиції Денис Малюська розповів, що його не влаштовує зарплата і він не виключає перехід на іншу роботу…

Джерело: інтерв’ю “Українській правді”. 24 канал

У жовтні міністр розповів, що отримує зарплату “приблизно 17 тисяч гривень”, з того часу винагороду міністру юстиції було підвищено до “вже приблизно 29 тисяч гривень”! А йому все мало!

Пряма мова: “У мене приблизно 17 тисяч гривень Ну, навіть не 17, трохи менше. В них (заступників) теж десь в тому районі. Але це без премій. Я зараз якраз про це говорю. Посада заступника міністра – це певний репутаційний престиж. Потрібно шукати амбітних людей, які хочуть собі створити репутацію, людей, для яких це важливо”.

Тому вона не буде брати хабарів, тому що це повністю протирічить тій ідеї потрапляння у владу. Це мотиватор. І, фактично, мій єдиний надійний мотиватор у кадровому доборі.

По грошах у нас є домовленість в уряді, що ми зарплати піднімемо, в тому числі і мені. Тому що коли в мене закінчаться гроші, то звідси хочу чи не хочу, а піду. А вони в мене закінчаться. Рік з моменту призначення мені вистачить, і то під питанням. А далі – ні. Тому ми точно приймемо рішення про підвищення заробітних плат. Я підозрюю, що це відбудеться дуже швидко, сподіваюсь, жовтень-листопад”.

Пряма мова: “Але от останній місяць ми домовилися про надбавки. І багато з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 тисяч гривень.

Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів”.

Водночас Малюська заявив, що в уряді готові підвищити зарплату, і підкреслив – це важливо і для міжнародних інвесторів.

Пряма мова: “Є консенсус всередині уряду. І більше того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україну, постійно нас про це питають. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе коштом чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов’язання. Ми так не працюємо. Відповідно, в нас немає іншого виходу, окрім як підвищити заробітну плату”.

Ну а ЩО ми? Давайте привітаємо Андрійка Коболєва! Хто як може… Хто – словом обурення, хто – биткою…

Адже його щомісячна зарплата … 31 ТИСЯЧІ 511 ЄВРО, виявилася найбільшою, серед всіх керівників найбільших Європейських нафтогазових Компаній.
Світлина від Олега Ведрусова.
Наприклад керівник компанії Ofgem з Великобританії отримує 26 667 євро в Місяць.
Керівник Engie з Франції отримує 19 667 євро в Місяць. Керівник Tranzgaz з Румунії отримує 18 500 євро в Місяць.
Керівник Gaz-system з Польщі отримує 17 250 євро в Місяць.
Керівник Lietuvos Energijos з Литви отримує 16 417 евро в Місяць.
Чи не правда Вражає?
Виявляється в найбіднішій країні Європи, найбільш високооплачувані Чиновники. Справжній Парадокс!!!
А якщо говорити серйозно, то з цим цирком корумпованих уродів давно пора Закінчувати! Пора наводити порядок із зарплатами наших державних службовців і керівників державних Компаній.
Прийшов час, починати жити за законами й по совісті, а не за кланово-корупційними поняттями, які оточували нас останні 28 років … Нам же ЦЕ обіцяли перед виборами нові слуги народу?…