РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Міністерство ветеранів України: який конкурс? Чим вже відзначилась голова відомства Ірина Фріз?

Міністерство ветеранів України: який конкурс? Чим вже відзначилась голова відомства Ірина Фріз?

448
0

Урядом Гройсмана нещодавно в Україні створили Міністерство ветеранів. Зі старту з ним було пов’язано чимало скандалів, а навколо його створення точилась неабияка боротьба…

Головою міністерства обрали людину із оточення Петра Порошенка – пані Ірину Фріз. Раніше вона працювала його помічницею, потім була речницею, пізніше стала депутатом президентської фракції. Чим вам не корупція?

Що з того всього вийде – ми подивимося далі. Але головне, чого я хотів би, – щоб міністерство працювало не на догоду політикам, а реально діяло у справах та інтересах ветеранів, – розповів ветеран війни на Донбасі Леонід Остальцев.

За словами Остальцева, Ірина Фріз поки що відзначилась тільки тим, що не боїться спілкуватися з ветеранами і відповідати на гострі питання. Однак, він підкреслив, що хоч це і плюс, але на п’ятому році війни малувато просто говорити із ветеранами про проблеми, які й так всім відомі… 

Потрібно створювати фундамент, на якому працюватиме нове відомство. І будувати його не за старими схемами із відкатами та іншими корупційними складовими, а робити це відомство прозорим, надійним, та таким, яке будуть ставити у приклад іншим, – зазначив Остальцев.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я