Війна Мільйонери “Нафтогаза” знущаються над українцями у часи військового стану?

Мільйонери “Нафтогаза” знущаються над українцями у часи військового стану?

2070
0

Огидна поведінка посіпак при владі. Користуючись монополним становищем і владним дахом творять, що заманеться.
Ось таке собі дійство “Нафтогаза” в час війни с ворогом.

З 1 травня Облгази передали постачання газу від індивідуального споживача Нафтогазу, але продовжували отримувати оплату.

Тобто мільйони украінців сумлінно надсилали Облгазу свідчення, він налічував, штрафував та збирав платежі. Мав за це зарплатню та премії.

Тепер, щоб забрати у Облгазів гроші та віддати Нафтогазу, треба зібрати завірений пакет документів у банку,  копіі паспорту, копію коду, копію чеку,  відстояти тисячну чергу  чи відправити в Облгаз поштою на повернення.  Повірте це довгий список та тривалий період на збирання документів.
Виходить так, що хтось знає, що і як робити, має “зайвий” час і дике бажання, той  відправить список та заявку до Облгазу. Напевно, буде повернення. ЧЕРЕЗ ЧОТИРНАДЦЯТЬ ДІБ!!! Або довше!

Ось с сайту монополіста дослівно!

“Попередня газопостачальна компанія має надати відповідь протягом 14 календарних днів та повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути довшими.”

Хтось збере купу  мандатів на право перерахунку СВОІХ грошей, а хто плюне.
І  решта грошей “замерзнуть” на рахунках, на превелику славу успішних манагерів, на премії їм і на бонуси. Слава ім, як кажуть.
Погодьтеся, що просто переказати гроші з рахунків Облгазу на рахунки Нафтогазу це непідйомна робота, а помотати громадянам нерви та час, це мила та прибуткова розвага.
Також мабуть багато хто був здивований вимогою Нафтогазу оплатити газ за попередні місяці.
До речи.  До першокласних суперєвропейських рахунків за опалення  додали рахунок за абонентське обслуговування.

Добре, що немає окремого рахунку за інтелектуальний супровід, каву для персоналу та виступ артистів для підвищення настрою працівників у складний робочий час. Хоча в цьому у чиновників креативності хоч греблю гати.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я