На голову Сфера ЖКГ Мільйонер Коболєв: зниження ціни на газ закінчиться колапсом! Вірите?

Мільйонер Коболєв: зниження ціни на газ закінчиться колапсом! Вірите?

132
0

Легальний мільйонер та керівник державної (НАРОДНОЇ!) компанії НАК “Нафтогаз України”, який, діючи у шахрайській змові з прем*єром Володимиром Гройсманом та міжнародними олігархами з МВФ, різко підвищили для всієї України на 23% вартість газу, заявляє такі слова!!!

Зниження ціни на газ, яке обіцяють багато кандидатів у президенти під час передвиборної кампанії, неможливе і може закінчиться колапсом всієї фінансової системи України, коли зростання курсу долара неможливо буде спрогнозувати.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив офігівший від мільйонних зарплат і премій голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв:

“Будь-який кандидат у президенти, який обіцяє зниження ціни на газ, розуміє, що це закінчиться колапсом всієї фінансової системи, і тоді вже не буде стояти питання ціни газу, тоді вже буде стояти питання курсу долара, чи буде він 40, 50 або 60 гривень, тоді і це (обіцянки знизити ціну на газ – Ред.) дуже швидко закінчаться”, – сказав він.

Коболєв наголосив, що жодного зниження ціни на газ не буде, тому що це нереально і неправильно. А мільйонні зарплати тобі правильні???

“Дешевий газ – це те “намисто” (засіб заманювання – Ред.), яким нас дуже довго тримали в цій “петлі” і витягали з нас набагато більше грошей, ніж коштувало це “намисто”, – сказав Коболєв.

Як повідомлялося, 19 жовтня 2018 року Кабінет міністрів підвищив ціну на газ для населення з 1 листопада на 23,5% – до 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Уряд Гройсмана пішов на різке підвищення вартості газу для населення лише тому, що накопились шалені зовнішні борги, які треба віддавати!

 

А потім він знову взяв новий кредит!!! А чи Народ брав ці кредити? То нехай вони їх і віддають!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я