Новини Міліція вивозить з лікарень щойно прооперованих активістів

Міліція вивозить з лікарень щойно прооперованих активістів

229
0

 У Києві міліція намагається вивезти поранених активістів із лікарні на Харківському шосе, 121.

 У Києві міліція намагається вивезти поранених активістів із лікарні на Харківському шосе, 121.

 

Про це повідомив активіст Олександр Кравцов у своєму Facebook: «На Червоному хуторі вивозять хлопців! Буде бійка!.. Харківське шосе, 121».

 

Користувач Твіттера Diana написала: «Дзвонили з БСП. Плачуть лікарі та весь персонал. Менти всіх прооперованних за ніч повідключали від систем життєзабезпечення – так, як скотину».

 

«Менти всіх хворих після операцій покидали в буси і вивезли у невідомому напрямку», ‒ додала вона.

 

Координатор волонтерів на місці поки не відповідає на телефон.

 

Лікар Ольга Богомолець не змогла підтвердити Громадському ТБ інформацію про лікарню на Харківському шосе, пише Українська правда.

 

«Зараз не відомо (мені про це), але така сама ситуація була і на житомирському КП, де до нас їхала колона з бусами зі Львова для евакуації поранених – і їх до Києва не пропустили. Тому зараз групи волонтерів вивозять поранених за КП, за місто».

 

У свою чергу, журналіст Галина Титиш повідомляє близько 14:10: «Біля лікарні на Харківській 121, тут зараз автозак привіз 3 хлопців у наручниках на обстеження, зараз ще 1 в в автозаку, інших якраз обстежують».

 

«Багато людей поряд, Кужель пояснює, що це конвой, бо люди кричать, сваряться. Ще перед цими 3 хлопцями зранку привезли десятьох теж на обстеження», ‒ додає журналіст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я