На голову Новини Міліція, що протистояла майданівцям, заслуговує на статус учасників бойових дій – Добкін

Міліція, що протистояла майданівцям, заслуговує на статус учасників бойових дій – Добкін

186
0

 Силовики, які захищали державні установи від штурмів і захоплень євромайданівцями, заслуговують на статус учасників бойових дій, вважає голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

 Силовики, які захищали державні установи від штурмів і захоплень євромайданівцями, заслуговують на статус учасників бойових дій, вважає голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

Відповідну заяву губернатор зробив, передаючи матерям і дружинам харківських «беркутівців» 150 тис. грн. матеріальної допомоги, котру зібрали депутати Харківської обласної ради.

«Ваші сини і чоловіки зробили те, чого не змогли б зробити найкращі фахівці в області піару. Вони повернули повагу до міліції Завдяки «Беркуту» в нашій країні не сталося громадянської війни», – каже губернатор Харківщини.

Він додав, що пишається бійцями «Беркута» та їхніми діями в Києві.

«Ми абсолютно не сумніваємося, що наші хлопці могли за 5 хвилин розігнати Майдан, але їх стійкість, мужність і витримка допомагає врятувати людські життя. Крім відваги, яка властива всім чоловікам, вони проявили серйозну громадянську позицію. Все пройде, але честь залишиться», – наголосив Добкін.

Керівник ХОДА пообіцяв також потурбуватися про юридичний статус і соціальний захист правоохоронців, які брали участь у сутичках на Грушевського.

«Губернатор зазначив, що коли все завершиться, він планує поставити питання щодо того, щоби співробітникам правоохоронних органів, які брали участь безпосередньо у захисті державних будівель і споруд у Києві та інших регіонах, присвоїли статус учасника бойових дій», – повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

Джерело: ТСН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я