На голову Новини Міліція допомогла зловити нападників СБУ-шників?

Міліція допомогла зловити нападників СБУ-шників?

133
0

Вчора вночі сталась подія, якої не було у Вінниці з 1990 року. Тоді ми затримали двох КДБістів, що займались беззаконням. О 2-й ночі 5 осіб зчинили жорстокий напад на молодих патріотів

Вчора вночі сталась подія, якої не було у Вінниці з 1990 року. Тоді ми затримали двох КДБістів, що займались беззаконням.О 2-й ночі 5 осіб зчинили жорстокий напад на молодих патріотів

 

Міліція допомогла зловити нападників-СБУ-шників?

 

З таких слів розпочалась розмова після нічного телефонного дзвінка від "адвоката Майдану" Валерія Палія до редакції vlasno.info.

 

Інцидент стався на розі вулиці Першотравневої та Козицького. Нападники навіть поламали палицю, якою гамселили трьох хлопчаків. Адвокат апелює про доручення її як доказу до матеріалів справи. Потім з кишень забрали особисті речі і зникли. Потерпілі, не розгубившись, викликали наряд міліції. Міліція спрацювала оперативно, приблизно за 40 хвилин потерпілі впізнали нападників, які тим часом розпивали каву у цілодобовій кав’ярні поблизу в’їзду в обласне управління УМВС у Вінницькій області.

 

За словами Фелікса (постраждалий), міліція оперативно "скрутила" цих осіб, хоч їх вже було троє, де ще двоє – наразі невідомо.

 

– Ми катались на велосипедах, нічого злого не планували. Нас просто побили, забрали телефони, і паспорти, без жодної причини – продовжив Фелікс.

 

Станом на 9.00 начальник слідчого відділу Максим Бистрицький повідомив активістів, що справа внесена до єдиного досудового реєстру за ст. 186 ч.2, (грабіж із застосуванням насильства). Однак, медична експертиза наразі не призначена, адже якщо встановлять, що затримані дійсно працівники СБУ – справою займатиметься прокуратура (ст. 365 ч.2 перевищення службових обов’язків). Що може загрожувати до 8 років ув’язнення.

 

Вчора станом на 9.50 у відділі по зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління СБУ у Вінницькій області отримати коментар з приводу інциденту не вдалось: ніхто не змінав слухавку. Однак, за словами Валерія Палія, він спілкувався із працівником служби безпеки, який ще о 4.00 з’явився у міському відділку і пояснював: "СБУ тут ні причому, це все вийшло випадково". "Враховуючи це, причетність сбушників виключати не можна", – говорить адвокат Палій.

 

О 11.00 біля стін Вінницької міської прокуратури Валерій Палій оголошуватиме голодування з приводу того, що його не допускають до захисту Юрія Хорта, та інших підстав, які він вніс у заяву, що була озвучена на недільному віче. Також обіцяє принести фотодокази нічної події, про яку згадувалось вище.
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я