На голову Новини Міхеїл Саакашвілі скликає 25 грудня в Києві всеукраїнський антикорупційний форум

Міхеїл Саакашвілі скликає 25 грудня в Києві всеукраїнський антикорупційний форум

103
0

В Києві 25 грудня пройде антикорупційний форум, на якому будуть присутні громадські організації і активісти з усієї України.

Про це під час брифінгу журналістам повідомив Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

«Я зберу 25 грудня в Києві антикорупційний форум. Ми привеземо людей з усієї країни, представників громадських організацій, активістів», – зазначив Саакашвілі.

За його словами, це буде не партійний форум, хоча політичні партії теж можуть приєднатися.

«Попередньо я хочу об’їхати кілька міст України, зустрітися з громадськістю та поговорити про ті речі, про які я постійно кажу на Нацраді і по телебаченню», – сказав він.

За його словами, у вищих колах України почалися переговори, викликані викриттями на Національній раді реформ.

«Зараз ведуться закулісні переговори, якого міністра залишити, кого призначити, щоб продовжити міжсобойчик. Договірняк такий починається під виглядом, що не можна чіпати уряд, це розколе країну. Але якщо хтось на корупції в наступному місяці менше заробить, чому це повинно розколоти країну?» – сказав Саакашвілі, додавши, що винних у корупції слід негайно видалити з Кабміну.

На його думку, головною проблемою для уряду після інциденту на Нацраді реформ 14 грудня стала його персона.

«Члени уряду в телеефірі відповідали мені сьогодні. Хтось, правда, вважав за краще зберігати горде мовчання. Для інших проблемою став не бюджет, припустимо, а Саакашвілі і документи, які я представив про те, що коїться на держпідприємствах Одеської області і не тільки. Це уряд, який розграбував країну, довів її до рівня середніх африканських країн по корупції», – заявив політик.

Як раніше повідомляв «Публіцист», Петро Порошенко назвав «виставою» конфлікт Авакова, Яценюка і Саакашвілі на засіданні Нацради реформ (детальніше).

publicist.in.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я