На голову Новини Ми відповіли, що для Нас означає – Конституція нашої держави. Чи допомагає...

Ми відповіли, що для Нас означає – Конституція нашої держави. Чи допомагає Вам Конституція в захисті ваших прав?

239
0

 Для чого це роблять мутанти міськради разом з «головою»? А для того що би витягти кошти з мешканців міста.

 Відповідаючи на перше запитання газети «Голос України» – «Що для вас означає Конституція нашої держави? Чи допомогла вам Конституція у захисті ваших прав?», Громадська організація м. Вінниця  «Голос народу – до демократії через право» визначає, що це особливо важливий державний документ, це не тільки права та обов’язки, це основа діяльності держави, це духовна скарбниця нації, та багато багато іншого.

Незважаючи, що Конституція України, це закон прямої дії, але для чиновників Вінницької Міської ради, його голови Гройсмана В.Б. ні Конституція України, ні закони центральної влади не діють.

Діють тільки рішення Вінницької Міської ради, які суперечать усім законам України, часом безглуздих.

Всі ці рішення базуються на «впорядкуванні», «вдосконаленні» відносин, хоча Законами, Постановами, Наказами органами центральної влади все це впорядковано та вдосконалено.

Для чого це роблять мутанти міськради разом з «головою»? А для того що би витягти кошти з мешканців міста.

            Своїми рішеннями, міськрада створила певне коло вінницьких чиновників які діють на користь третіх осіб, і схилила суб’єкти господарювання до порушень законодавства про захист економічної конкуренції, та створила умови для таких порушень (ст.. 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції»).

            Складається враження, що декілька років тому місто Вінниця захопила банда кримінальних  злочинців, яка отримала наказ – «Грабуйте всіх і все».

            Громадяни міста розуміють, що в нашого «Голови» думка вівча, а хвіст лисячий, і коли приїжджають високопосадовці веде їх в офіс де «усе мовчить, бо благоденствує» (Т.Г. Шевченко).

Члени нашої організації впевнені в тому. Якщо би і Христос появився в місті Вінниці, Міськрада на чолі «голови» та партійця «Совісті України» спочатку його би пограбувала, а додатковим рішенням міськради розіп’яла його на хресті партії «Совісті України».

            Конституція України в 2012 році один раз допомогла нашим членам організації коли бувший губернатор М.Джига (нині депутат) своїм рішенням встановив 201 платну медичну послугу.

            Подана скарга на ці «законні» дії яка потрапила до чесного чиновника Облпрокуратури, який зробив все щоби діяла певна стаття Конституції, але поза увагою прокурора області залишилося питання відповідальності певних чиновників Облдержадміністрації на що наполягав один із членів організації.

            Тобто злочин є, відповідальності нема.

            При зверненні до чиновників міськради та інших отримуємо відповіді у вигляді відписок, брехні, і тому подібне, хоча з посиланням на закон.

            Ми стверджуємо, що Конституція України в місті Вінниця не діє і блокується чиновниками на місцевому рівні, у зв’язку з спільними інтересами, певним колом осіб, та стадним інстинктом.

            Порядні чиновники держадміністрації повинні створити комісію про перегляд рішень міськради [Хоча вони відповідно до Указу Президента України] повинні були це зробити ще 2012 р.  разом із правоохоронними органами (Прокуратурою) привести до чинного законодавства рішення на які є певні скарги.

            Вивчити та проаналізувати відписи міськради де приховано багато злочинних дій чиновників.

            А поки, що всі Вінничани є свідками тієї безконтрольності, безкарності, самодурства самоуправства одних і загалом мовчазна безправність інших досягла апогею.

            Знову у м. Вінниця, у всіх медичних закладах вимагають кошти (діє певне рішення міськради), а з мешканців багатоповерхівок вимагають кошти які не передбачаються чинним законодавством, але передбачаються «рішеннями» з порушенням чинного законодавства. Ці рішення вимагають від громадян сплати послуг без замовлення споживачів і багато чого іншого (сторінок «Голос України» не вистачить на повний перелік).

Гумовий кийок Гройсманівських рішень дуже боляче б’є в саме найболісніше місце – совість Вінничан. Останній керуючись на ЗМІ говорить начебто від імені мешканців міста, а поводить себе як хижак в стаді тварин.

Все це робиться під патронатом держслужбовців та правоохоронців.

Президент Янукович В.А. якось вигукнув «Саботаж!» . Згодні. Але це ще дискредитація органів центральної влади .

Ми з радістю допоможемо щоб Президент України став гарантом Конституції.

Є ще багато громадян України та Вінничан, які не сповідують «Homo homini lupus est» Человек человеку – волк».

Голова громадської організації

«Голос народу – до демократії через право»

В.Г. Матковський 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я