На голову Економіка Меркель сама зробила Німеччину залежною від РФ…!

Меркель сама зробила Німеччину залежною від РФ…!

78
0

Однією з трьох головних помилок екс-канцлера Німеччини Ангели Меркель є рішення припинити використання ядерної енергії. Це врешті-решт поставило ФРН у сировинну залежність від Росії.

Експерти вважають, що німецький уряд переоцінив небезпеку та збитки від ядерних інцидентів. Також відмова суперечить вимогам кліматичної політики ЄС – зниження викидів СО2, пише The Daily Telegraph.

За підрахунками вчених, після закриття АЕС у країні почали спалювати більше вугілля. А це вже спричинило додаткові викиди десятків мільйонів тонн СО2. Відзначається, що це збільшило кількість смертей на рік на 1100 людей.

Нині у Німеччині працюють 6 АЕС. Однак і вони мають бути відключені до кінця наступного року. До речі, у першій половині 2021-го на ядерну енергетику припало до 12% електрики, що споживається в країні.

Ще однією з головних помилок Меркель називають відкриття кордонів для біженців. Це почалося ще у 2015 році, а наслідки цього рішення вже наразі відчуваються у Східній Європі.

Також згадується і боргова криза Греції. Тоді Ангела Меркель захищала банки з ФРН, хоча їй довелося “кинути під автобус” іншого члена ЄС. Вказується, що тоді країни Південної Європи були змушені вдатися до жорстких економічних заходів, які залишили “глибокі економічні та політичні шрами”.

Джерело

#україна  #німеччина #росія #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я