На голову Новини Мер Вінниці зневажає пільговиків

Мер Вінниці зневажає пільговиків

192
0

На засіданні сесії Вінницької міської ради 30 вересня 2011 р. Володимир Гройсман продемонстрував свою зневагу по відношенню до 16-ти категорій громадян України – чорнобильців, афганців, дітей війни, ветеранів та інших, які домагаються повернення собі незаконно ліквідованих пільг чинною владою. За словами міського голови ініціатива опозиційних депутатів, партій і громадських організацій по відстоюванню прав пільговиків є цинічною. Мер не тільки не виявив солідарність із несправедливо покривдженими українцями, але й насміявся над зверненням, вказавши на безрезультатність його ухвалення.

 

 
На засіданні сесії Вінницької міської ради 30 вересня 2011 р. Володимир Гройсман продемонстрував свою зневагу по відношенню до 16-ти категорій громадян України – чорнобильців, афганців, дітей війни, ветеранів та інших, які домагаються повернення собі незаконно ліквідованих пільг чинною владою.

За словами міського голови ініціатива опозиційних депутатів, партій і громадських організацій по відстоюванню прав пільговиків є цинічною. Мер не тільки не виявив солідарність із несправедливо покривдженими українцями, але й насміявся над зверненням, вказавши на безрезультатність його ухвалення.
 

Подібна зневага до потреб громадян та приниження опозиційних сил викликала закономірне обурення обласного комітету опору диктатури. «Очевидно, що сьогоднішня влада Вінниці сліпа до проблем людей, вона настільки втратила совість, що навіть дозволяє собі відкрито глузувати над цілими категоріями громадян: афганцями, чорнобильцями, дітьми війни. А отже, ми просто зобов’язані докласти максимум зусиль, аби змусити владу почути наш голос» – заявив відомий громадський лідер Віктор Малиновський, один з підписантів заяви, текст якої наводимо далі:

 

 Заява
Вінницького обласного Комітету опору диктатурі

Ми, представники Вінницького обласного Комітету опору диктатурі, до якого входять 22 громадсько-політичні організації, висловлюємо глибоке обурення і заявляємо про свою незгоду з діями і поведінкою Вінницького міського голови Володимира Гройсмана під час засідання сесії Вінницької міської ради, що відбулась 30 вересня 2011 року. На засіданні сесії Вінницької міської ради Володимир Гройсман продемонстрував свою зневагу по відношенню до 16-ти категорій громадян України – чорнобильців, афганців, дітей війни, ветеранів та інших, які домагаються повернення собі незаконно ліквідованих пільг чинною владою.

Депутат Вінницької міської ради від Батьківщини Лариса Тєлєга під час засідання сесії зачитала звернення до керівництва держави від громадськості Вінниччини, Вінницького обласного Комітету опору диктатурі, в якому засуджується антисоціальна політика діючого уряду Азарова, спрямована на ліквідацію пільг вразливим категоріям населення. Вказане звернення було одноголосно ухвалене багаточисельним зібранням вінничан 28 вересня 2011 року у Вінниці, які протестували проти скасування пільг. Вінницький міський голова В. Гройсман назвав таку ініціативу від опозиційних депутатів, партій і громадських організацій цинічною, і не тільки не виявив солідарність із несправедливо покривдженими українцями, але й насміявся над зверненням, вказавши на безрезультатність його ухвалення.

Ми вважаємо, що Вінницька міська рада, як орган місцевого самоврядування, Вінницький міський голова та депутати Вінницької міської ради, які обрані людьми для того, щоб захищати їхні конституційні соціальні і національні права та інтереси, мають проявити солідарність із вимогами протестувальників і підтримати їхні законні вимоги. Натомість Вінницький міський голова і депутатська більшість в міській раді від партії “Совість України”, які працюють за методом загального “одобрямсу”, мають протилежну думку. Чи не є цинічними і пристосуванськими такі дії В. Гройсмана і його депутатського лоббі у вигляді партії “Совість України”?

Крім того, В. Гройсман на попередніх сесіях Вінницької міської ради, зокрема 19 серпня 2011 року заблокував запропонований депутатом від ВО “Свобода” Володимиром Базелюком розгляд звернення з приводу здійснення в Україні політичних репресій і запровадження режиму диктатури на чолі із В. Януковичем. В. Гройсман в даному випадку наголошує, що він поза політикою і займається тільки господарськими питаннями, тому відношення до переслідувань опозиції немає, зокрема до процесу над Ю. Тимошенко. Варто нагадати, що саме БЮТ допоміг Гройсману стати міським головою. І В. Гройсман користувався політичною підтримкою Блоку Юлії Тимошенко на попередніх виборах. На сьогодні він відмовляється навіть поставити питання про політичні переслідування в порядок денний сесії міської ради.
 

У своєму виступі на сесії В. Гройсман зробив спробу розкритикувати Вінницький обласний Комітет опору диктатурі та особисто лідерів організацій, що входять до його складу. Даний випад ми вважаємо нічим іншим, як страхом перед дієвою вінницькою опозицією, яка буде адекватно реагувати на будь-які антиукраїнські і антисоціальні дії вінницької міської і обласної влади.
 

Тому, ми вважаємо таку поведінку і дії Вінницького міського голови В. Гройсмана антисоціальними, які суперечать захисту конституційних соціальних прав українців. Вінницький обласний Комітет опору диктатурі і надалі захищатиме національні і соціальні права вінничан, і вимагатиме громадського осуду таких дій вінницької міської влади на чолі із В. Гройсманом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я