На голову Економіка Менше ремонтів — більше консультацій!

Менше ремонтів — більше консультацій!

292
0

Світлина від Вінниця Корупційна.Менше ремонтів — більше консультацій. Кошти, що були призначені на реконструкцію тепломереж мікрорайону “Вишенька”, направлені на оплату консультаційних послуг.

Поки вінничанам успішно замилюють очі сотнями звітів про боротьбу з коронавірусом, виконком Вінницької міської ради рішенням №774 від 02.04.2020 затверджує зміни до фінансового плану комунального підприємства “Вінницяміськтеплоенерго” на 2020 рік. Рішенням місцевих чиновників зменшується на 250 000 гривень стаття видатків на реконструкцію теплових мереж мікрорайону “Вишенька”. Замість ремонту прогнивших труб, жителі мікрорайону “Вишенька” отримають…консультаційні послуги на ці ж 250 000 гривень від ТОВ “Укрейн Девелопмент”!

Ось чим займається виконком Вінницької міської ради під час карантину. Хто з місцевих ЗМІ про це написав? Можливо, керівництво КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” прокоментує рішення забрати кошти на ремонти, щоб витратити їх на консультацію? Головне питання ще цікавіше: навіщо Вінниці взагалі такі чиновники, які настільки далекі від управління підприємством, що готові залишити тепломережу без ремонтів заради консультації київських спеціалістів?

Згідно, додатку до цього ж рішення виконкому, середньомісячні витрати бюджету на директора КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” складають 63 083 гривні.

Джерело

#влада #карантин #міськрада #корупція #ДБР