На голову Економіка Маємо берегти М.Микитася, як зіницю ока!

Маємо берегти М.Микитася, як зіницю ока!

111
0
Максим Микитась досрочно вышел из СИЗО, - СМИ20 січня 2021 року Київський апеляційний суд залишив чинним арешт колишнього нардепа, екс-глави “Укрбуду” Максима Микитася за підозрою в організації викрадення адвоката (це нове кримінальне провадження). 

Отже ненадовго затримався на «волі» (домашній арешт порівняно із камерою СІЗО – це більше, ніж пом’якшення міри запобіжного заходу) дійсно багатостраждальний Максим Микитась. Й виражаючись таким чином, я не про наявність чи відсутність вини в інкримінованих йому злочинах.

Але навіть при тому, що на сьогодні доволі обґрунтованими вбачаються підозри у «квартирній справі», прикметник «багатостраждальний» використовую в прямому значенні цього слова.

Так сталося, що я випадково зовсім недавно мав можливість бачити і слухати дуже близьку йому людину, яка потерпає від гряди пов’язаних із паном Максимом подій не менше самого багаторазового арештанта.

Надто багато втрачено. Ні, втрачено практично все.

– Масштабний бізнес й активи (гроші та майно) на сотні мільйонів доларів за час «сидіння» буквально протягом кількох тижнів розірвали особи, яким він безмежно довіряв та у відданості яких не мав жодних сумнівів – ровесники, соратники, партнери, співзасновники, товариші, друзі, родичі тощо.

– Владні, правлячі кола, політична і бізнесова еліта на черговій сходці прийняли рішення вважати Максима Микитася – нерукопожатим. Адже він на сьогодні єдиний, хто дав чіткі й логічні, обґрунтовані й системні, дійсно викривальні показання щодо діянь із ознаками тяжких і особливо тяжких злочинів вищих посадових осіб України у зговорі з олігархами та представниками так званого велико бізнесу.Максим Микитась сдал Владимира Гройсмана в НАБУ по делу о взятках в  компании Укрбуд - ПолiтДумка

Те, що просочилось в інформаційний простір, уже може бути основою кримінальних підозр та достатньою підставою для масових арештів відомих не тільки в Україні осіб, не говорячи вже про очевидний кінець будь-яких їх політичних чи службових амбіцій.

Кілька днів тому Микитась інформував суспільство, що повідомлені ним кримінальні факти із життя «сильних світу цього», які були обнародувані, – це лише капля в морі його показань слідчому щодо української ВІП-корупції.

Що не втрачено? Ні, що залишилось?

– Саме важливе: Життя! Сім’я! Й можливість допомогти українському народові вирубати саме глибоке коріння корупції української влади.

Сприймаю рішення Шевченківського районного суду, Апеляційного суду міста Києва, навіть якщо арешт М. Микитася не достатньо обґрунтований.

Так не набагато, але спокійніше. Професіональний і об’єктивний аналіз ситуації дає достатньо підстав для висновку: існує загроза життю Максима Микитася.

Джерело

#влада #микитась #суд #арешт