На голову Новини Матіос: на ГРУшників Александрова і Єрофеєва готувався замах

Матіос: на ГРУшників Александрова і Єрофеєва готувався замах

159
0

Прокуратура володіє інформацією про те, що на життя російських військових Олександра Александрова й Євгена Єрофеєва готувався замах. Про це під час брифінгу заявив заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос

“В Києві, в Печерському і Голосіївському районі, отримано інформацію про готування під час етапування Александрова й Єрофеєва до суду замаху на їхнє життя”, – сказав Матіос, повідомляє “Укрінформ“.

За його словами, такі дані були отримані 16 лютого розвідувальними службами: “Було отримано інформацію про спробу, підготовку й планування знищення – інакше ми це не розцінюємо, бо викрасти у центрі Києва конвойну машину з двома затриманими військовослужбовцями, яких етапували на суд, було б неможливо”.

Головний військовий прокурор зазначив, для того, аби не створювалася “картинка” про радикалізм українського правоохоронного блоку або інших національно свідомих елементів, глава ГПУ разом з іншими уповноваженими органами прийняли рішення про заборону вивезення співробітників ГРУ до суду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я