На голову Новини Марушевську викликали в НАЗК через премію на 8 Березня

Марушевську викликали в НАЗК через премію на 8 Березня

131
0

Колишня керівник Одеської митниці Юлія Марушевська надавала пояснення у НАЗК з приводу отримання премії у розмірі 500 гривень, яка була приурочена до 8 Березня.

За словами Марушевської, надавати пояснення її викликали за клопотанням першого заступника керівника СБУ Павла Демчини,  повідомляють “Українські реалії“.

“Пан Павло, ретельно пильнуючи загрози державним інтересам в Одеській області, викрив корупцію на митниці. За бюрократичною традицією, відділ персоналу підготував до мого підпису наказ до 8 березня, який передбачав преміювання всіх жінок митниці на 500 грн. з нагоди свята. Я мала слабкість не відмовити”, – розповіла вона.

“Через недбалість кадровиків, моє прізвище потрапило у список на півтисячі осіб. Наказ пройшов перевірку юридичного департаменту та департаменту внутрішньої безпеки. Тепер СБУ разом з Національним агентством з питань запобігання корупції звинувачує мене в адміністративному порушенні через конфлікт інтересів за преміювання самої себе на 500 гривень”, – додала Марушевська.

Як відомо, Марушевська оголосила про відставку з посади у листопаді 2016 року.

Своє звільнення вона пояснила супротивом керівництва країни всім спробам реформування митниці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я