На голову Новини Малиновський закликав вінничан не платити за прибирання прибудинкових територій(ВІДЕО)

Малиновський закликав вінничан не платити за прибирання прибудинкових територій(ВІДЕО)

228
0

Під час зібрання на «Тарифному майдані» у Вінниці Віктор Маліновський запропонував вінничанам не платити за прибирання прибудинкової території. Каже, що гроші з людей беруть не законно.

Через дощ у вечері на «Тарифному майдані» у Вінниці зібралось не багато людей. Говорили не довго. Після виконання державного гімну виступав адвокат Валерій Палій. Він розповів про те, як розглядаються майданівські справи. За його словами справи вінницького активіста, який називає себе Тарасом Бульбою так і не дійдуть до суду, а залишаться лежати в столах правоохоронців, повідомляє “20 хвилин”.

Після Палія виступив Віктор Маліновський. Його виступ був короткий.
– Сьогодні з нас за прибирання прибудинкової території незаконно утримують гроші, – говорив Віктор Маліновський. – Чому? Тому що законом чітко визначено, що прибудинкова територія визначається державним актом на володіння чи користування землею. Якщо такого державного акта немає вони не мають права нараховувати платню. Тому що яким чином вони визначають, яка територія і скільки її? Тому у нас є пропозиція. Ми підготуємо письмову пропозицію стосовно того, щоб не платити за прибирання прибудинкової території. Тому що найбільші приписки та плата якраз з прибирання цієї території навколо будинків.

За словами Віктора Маліновського ситуація навколо прибирання прибудинкових територій дійшла до абсурду і люди платять за прибирання навіть тієї території на якій стоїть сам будинок.

Після зібрання на майдані залишилось ночувати п’ятеро людей. За словами Віктора Маліновського, це не та ж сама група людей, яка ночувала минулу ніч. Загалом є чотири групи, які планують ночувати на Майдані.


 “20 хвилин”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я