Сфера ЖКГ Малиновський переконав суддів в недолугості придуманого водоканалом «договору приєднання» (ВІДЕО)

Малиновський переконав суддів в недолугості придуманого водоканалом «договору приєднання» (ВІДЕО)

433
0

Лідер вінницьких пенсіонерів Віктор Малиновський, виграв суд проти КП «Вінницяоблводоканал», основною вимогою якого, було укладання прямого договору, на основі типової угоди, між споживачами та надавачем послуг.

Це суттєва перемога усіх вінничан, адже тепер вони мають вибір: підписати з водоканалом типову угоду, що затверджена постановою Кабміну, чи «договір приєднання» власного авторства комуунального підприємства.

Нагадаємо, раніше постачання холодної води та її водовідведення забезпечувалось споживачу експлуатуючою організацією (ЖЕКом, ЖБК, ОСББ), яка в свою чергу непогано «заробляла»  на посередництві. До прикладу, вінницьке ТОВ «ЖЕО», відповідно до договору, здирало 7-9% від вартості послуг у власну кишеню.

Проте, з 1 липня 2015 року вінничани отримали іншу схему водопостачання та водовідведення. Холодна вода надається споживачу безпосередньо монополістом – КП “Вінницяоблводоканал”.  Аби не втрачати щедрі «девіденти», юристи комунального підприємства придумали хитру «пряму» угоду, для відносин споживач-надавач, під назвою: «Договір приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення».

Цей договір суттєво відрізняється від типової угоди, затвердженої постановою Кабінетом Міністрів України № 630 від 23.06.2005 року і містить в собі мету чергового заробітку на споживачах, що й було доказано Віктором Малиновським в суді.

Відтак, Вінницький міський суд, у вівторок, 5 квітня 2016 року, зобовязав КП “Вінницяоблводоканал” укласти з Віктором Малиновським, “Договір приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення”, розроблений на підставі “Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України № 630 від 21 липня 2005 року.

Такий прямий договір самоусуває між споживачем та надавачем послуг з водопостачання та водовідведення можливість посередництва,шахрайських та корупційних схем.

Голос народу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я