Новини Малиновському присудили домашній арешт через активну громадську діяльність (ВІДЕО)

Малиновському присудили домашній арешт через активну громадську діяльність (ВІДЕО)

314
0

Сьогодні о 17:00 відбулось судове засідання, на якому очільнику Партії пенсіонерів у місті Вінниці, Віктору Малиновському обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 60 діб. 

Прокуратура звинувачує Віктора Малиновського, як засновника комерційної фірми, у підробленні документів у 2008 році.

Таємницею прокурорського слідства являється той факт, що тільки зараз розпочалось розслідування цієї справи.

Сам Малиновський стверджує, що справа являється повністю замовною, і навіть називає замовників – міська влада. Він вважає, що таким чином вона намагається позбавити його можливості займатися громадською діяльністю.

«У 2008 році я почав займатися громадською діяльністю, була створена «Школа старших по будинку» та громадська організація «Голос народу», де ми вирішуємо проблеми у сфері житлово-комунального господарства Вінниці. Наша громадська робота швидко набирала оберти і згодом багато охочих приєдналися до боротьби проти комунальної мафії міста, з того часу міська влада ставить мені палки в колеса» – зауважив Віктор Малиновський.

Про активну громадську роботу Малиновського свідчать судові позови до міської ради та комунальних підприємств.

Так, з 2008 року під його керівництвом було подано і розглянуто судами  більше 50-ти справ проти міської влади, КП «Вінницяоблводоканал», ТОВ «ЖЕО», виконавчого комітету. Від імені ГО «Голос народу» зареєстровано сотні звернень та запитів до Антимонопольного комітету, НКРЕКП,  Президента України, Прем’єр-міністра, народних депутатів. Малиновським  проведено сотні мітингів та акцій протесту, чотирнадцять Маршів пустих кастрюль, організував місцевий Тарифний Майдан.  А вже більше двох років, майже щонеділі, Малиновський збирає вінничан на площі Небесної Сотні для проведення Народного Віче.

На перерахованих вище заходах, Віктор Малиновського відкрито критикував бездіяльність або злочинні дії очільників міста.

Тому без перебільшень можна сказати, що Віктор Малиновський став кісткою в горлі місцевої влади.

«Після того, як всі провладні ЗМІ лили на мене бруд  і це не дало ніякого результату, вони вдалися до більш рішучих дій, – за допомогою кишенькових прокурорів та суддей, вони хочуть забрати в мене фізичну можливість займатися громадською діяльністю», – зробив висновок Віктор Малиновський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я