На голову Новини Майдан у Вінниці. Річниця без змін

Майдан у Вінниці. Річниця без змін

106
0

 «Перл» дипломатичної стриманості видав губернатор Олійник. В той час, коли журналіст на відео, камерою обводе обличчя протестуючих і цим підтверджує незадоволення слухачів, Анатолій Олійник рече: «А цим кільком десяткам – Ганьба! Ганьба! Ганьба!».

 «Перл» дипломатичної стриманості видав губернатор Олійник. В той час, коли журналіст на відео, камерою обводе обличчя протестуючих і цим підтверджує незадоволення слухачів, Анатолій Олійник рече: «А цим кільком десяткам – Ганьба! Ганьба! Ганьба!».

 

Майдан у Вінниці. Річниця без

 

«Минулоріч, стоячи на цій сцені я вас запитав: «Хто займається дерибаном у Вінниці, хто відправляє тітушок на «Антимайдан» і хто буде гальмувати розвиток нашої держави?», ви мені відповіли правильно, повторіть зараз мені це прізвище, ну скажіть?», – запитав Валерій Палій на річниці Майдану у Вінниці.

«Грооойсман», – вигукнув натовп. І це було чути не з 3-х кутів сцени підставними особами, як вже встигли перекрутити кишенькові комунальні ЗМІ. Іншими словами, існує прошарок суспільства, що не готовий падати на коліна із словами «мер здєлал Вінніцу чістай» і заглядати владі у вічі. Навпаки, існують ті, що весь час бажають звіту нашої влади. І тут лише маленька ремарка, сподіваюсь що молоді спортсмени, таксисти, і громадські активісти не забули, як ми разом морозними ночами власноруч зупиняли автобуси із алкоголіками, що перлись бути підставками для ригівських прапорів. І як ДАІ мовчазно спостерігала, і як круті іномарки ганялись за нашими автомайданівцями. Тоді ніхто з нас не знав чи повернеться додому живим. Всі тоді говорили: де зараз наш Гройсман? Невже сценою на Театральній і прапорцями біля міської ради мера визнають найактивнішим борцем у Революції Гідності.

Але «перл» дипломатичної стриманості видав губернатор Олійник. В той час, коли журналіст на відео, камерою обводе обличчя протестуючих і цим підтверджує незадоволення слухачів, Анатолій Олійник рече: «А цим кільком десяткам – Ганьба! Ганьба! Ганьба!». До цього моменту я думав, що чиновник повинен завжди займати опосередковану позицію (хоча б щоб не позоротись), але все не так. Не відомо якої реакції очікував губернатор але люди почали скандувати ще гучніше.

Виникає цілком логічне запитання: ЧОМУ люди не задоволені? Дійсно: що зроблено по розкритті вбивств Небесної Сотні? Скільки олігархів притягнено до відповідальності? Кого затримано зі спортсменів, що били жінок біля незаконної забудови стадіону поблизу 18-ї школи? Як Оксана Калетник може вільно давати інтерв’ю на Вінницькому телебаченні, в той час як на неї відкрито провадження за сепаратизм? Як у губернатора може бути вічний радник, регіонал Рома Аксельрод у якого в кабінеті досі висить фото Миколи Джиги?

Довіра до сьогоднішньої обласної влади не могла скластись по тих бронежилетах, яких з такими муками, місяцями замовляла і виготовила бюрократична система. Бронежилети видались на «славу», щоправда вони мало не з рогатки прострілюються, як кажуть бійці із сходу.

Де ж взяти ту довіру? Мабуть таки губернатору і в.о. міського голови треба таки взятись за голову, бо довіра це не дощ – з неба не падає. Навіть якщо губернатор розпочинає свої промови позитивних показників, зі слів: «до цієї посади я 20 судових засідань провів проти регіоналів», то історією довіри не здобудеш.

p.s. З ряду обставин я був спів ведучим Річниці Майдану. Саме так, не концерту, а Річниці Майдану. Як на мене, дефіле Палія на сцені було недоречним, адже конкретні запитання до влади могли принести більше результату.

p.p.s. Хоча, форма людського протесту не змінює суті справи, влада не виконує своїх обіцянок ні перед воїнами АТО, ні перед родинами загиблих, ні перед кожним хто по мірі сприяє перемозі України і утвердження української влади. Зустрінемось на Майдані, тобто на Театральній!

Михайло Рюхов

 

Джерело: 20хв

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я