На голову Блоги Майдан не програв

Майдан не програв

163
0

Не зважаючи на те, що в Україні люди, які знаходяться при владі чи опозиції, так звана “еліта” – цинічні злодії, лицеміри та закінчені зрадники. Напривеликий жаль, це об’єктивна реальність, яку ми змушені прийняти, для того щоб зробити висновки та продовжити боротьбу.

Майдан з самого початку був приречений на поразку, тому що у нього не було цілей, принципів і лідерів.
Майдан був поривом чистих чесних людей проти “кумівського капіталізму” корупції, але треба визнати він був підготовлений олігархічними кланами Порошенка, Коломойського, Льовочкіна – Фірташа.
У кожного з них свої мотиви: один ліз на трактор до влади у іншого газ забрали.
Майдан змусив втікти Януковича і було враження, що більше подібного свавілля ніколи не буде. Однак життя стало навіть гіршим і злиденнішим.
Ідеалами Майдану чиновники стали прикривати цинічні крадіжки та неприкрите лицемірство, розкрадаючи бюджет держави під час економічної кризи та війни на сході країни, яка лягла на плечі патріотів та волонтерів.
Люди, які знаходяться сьогодні при владі чи опозиції не були і не могли бути лідерами Майдану, тому що вони ніколи не були носіями цих ідей.
Тому що у Майдана не було справжніх лідерів, не було ідеології протеста, не було чіткого плану захвата влади, як і плану зламу корупційної системи та реформування держави.
Янукович втік, а на його місце всілися інші Януковичі – псевдопатріоти.
Повернувся “кланово-олігархічна, кумівсько- капіталістична” форма правління державою .
Ці недалекі люди самі риють під собою яму, в яку вже попав попередник, вони повірили в безнаказаність, тому їх чекає страшна доля не встигнути втікти від голодних роздратованих людей.
Десятки тисяч українських чиновників, прокурорів, судів… грабують державу особисто чи покривають грабежі.
Ці паразити руйнують найважливіше в людині – відчуття особистої гідності, віру в свої сили, віру в справедливість і в те, що цю систему можливо зламати.
Якщо не зламаємо корупційну систему та не усунемо від влади паразитів житя не зміниться.
Третій майдан не допоможе.
Підняти людей на революцію, відсторонити паразитів від влади не складно, тим паче влада допомагає, але при цьому можемо підіграти Путіну та розвалити державу, а це недопустимо.
Крім того, на місце Порошенка прийде інший Порошенко, в Верховні Раді сядуть знову нові-старі обличчя а корупційну систему не зломаємо.
Також “система виборів ” не дозволяє побачити нові обличчя, а тусує одних і тих же злодіїв, які об’єднались в “кланово-політичні олігархичні групи ” та новим законом про вибори узаконили політичне кріпацтво.
Ми йдемо до диктатури.
Як тільки президенту вдасться підім’яти всі гілки влади (Гройсман приклад) то фактично буде чиновницька диктатура для збереження влади шляхом максимальної централізації влади в руках закритого корумпованого чиновницького апарату.
Вихід для України один – об’єднуватись всім прогресивним патріотам в регіональні “народні ради майдану”, оберати лідерів регіонів, міст, сіл та контролювати видатки та прибутки місцевих бюджетів, удосконалити статут місцевих громад, обирати в депутати патріотів, яким довіряє територіальна громада .
Варто шукати та оберати серед лідерів регіонів – лідера нації, який готовий відати всього себе на реформування держави з чітким планом реформ та під лозунгом: “передамо реальну владу народу” .
Це наш останній шанс.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я