На голову Політика Любов до Коломойського, Австрії і красивих дівчаток!

Любов до Коломойського, Австрії і красивих дівчаток!

506
0

Хто такий Олексій Чернишов, який може очолити Мінрегіон – всі ...Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова готують найближчим часом до відставки. Дивуватися цьому, напевно, не варто, адже Чернишов примудряється вміщати в себе роботу на Коломойського (а це дорівнює корупція), любов до каламутним бізнесовим схемам і дратівливу манію величі. Все було б нічого, але працювати іноді варто було б. Але тут інша історія.

Те, що Чернишов пов’язаний з Коломойським було очевидно ще тоді, коли харківського бізнесмена риночника-недостройщіка призначили губернатором Київської області, чому передувала медіа-бомбардування його попередника Бно-Айріяна з усіх політико-журналістських знарядь Ігоря Валерійовича. Ну, а з легкої руки Сергія Лещенка тут же після призначення стало відомо, що губернаторське крісло дісталося Чернишову після особистої співбесіди з Коломойським і схвалення останнім його кандидатури.За звільненням Бно-Айріяна стоїть Коломойський - ексдепутат ... Ігорю Валерійовичу  дуже потрібна своя людина в Київській ОДА, який би захищав інтереси олігарха на Київщині. За нашою інформацією, до Чернишову-губернатору нардепи від Коломойського Василевська-Смаглюк і Олександр Дубинський ходили як до себе на роботу. І це при тому, що для більшості вхід до губернатора був закритий наглухо.

Справа в тому, що, заїхавши в ОДА, Чернишов насамперед привів приватну охорону, а пізніше взагалі огородив себе від зовнішнього світу глухими дверима з кнопкою пропуску по карті, виділивши собі половину сьомого поверху будівлі ОДА на Печерську. Потрапити до губернатора Чернишову не могли навіть депутати обласної ради. Для входу в крило губернатора біля спеціальної кнопки був і охоронець, за допомогою якого можна було скромно попроситися на аудієнцію. Чернишов зазвичай не принижувався спілкуванням з тими, хто не наближений до його важливій персоні.

А тим часом в Австрії у губернатора була зареєстрована фірма VI2 Partners, яка за документами повинна була займатися залученням в Україну інвестицій з ЄС. Правда, ніхто цих інвестицій так і не бачив. Насправді австрійська компанія Чернишова робила рівно протилежне – вкладала виведені з України гроші в європейську нерухомість. При цьому засновниками австрійської компанії була фірма з офшорних Віргінських островів Standing Assets S.A і громадянин Австрії, партнер Чернишова Марк-Мілло Любі.Очільник Мінрегіону Чернишов зупинив реформу ДАБІ - ЗМІ | Новини ...

Крім того, Чернишову вдалося через партнера Марка отримати громадянство Австрії для себе і членів сім’ї. І тут зв’язок з Австрією йде далі, це і благодійні заходи, це і поїздки в статусі глави Київської ОДА нібито за інвесторами, з нульовим результатом на виході для країни. Але, мабуть, не для Чернишова.

Хоча, не скрізь там тільки гроші. Але не тільки ж заради бізнесу Чернишов регулярно навідується до Австрії. Немає нічого кращого, ніж поїздка за кордон, щоб відволіктися від сім’ї, особливо якщо ти зразковий сім’янин з двома дітьми. Як Чернишов … за офіційною біографією. Правда дружина міністра інтеллектуальнє марнославного, але простакуватого Чернишова в кілька разів. Не дарма вона кандидат наук і доцент кафедри іноземних мов КНУ. Судячи з усього, розумова перевага дружини  тисне на самолюбство Чернишова.Женщина, говоря на телефоне на стол — стоковое фото В оточенні Чернишова всі знають, що зміна молодих і довгоногих секретарок і помічниць одне з улюблених його хобі. Цих дівчаток він ганяє і в хвіст і гриву, компенсуючи домашній жіночий тиск. Та й про відносини з деякими говорять із завидною регулярністю.

Джерело

#влада #чернишов #корупція #коломойський #КМУ