Новини Луценко заявив про обшуки у Кернеса і Добкіна в Харкові

Луценко заявив про обшуки у Кернеса і Добкіна в Харкові

487
0

У Харкові вранці у четвер, 15 вересня, проводяться обшуки в приміщеннях, що належать меру Геннадію Кернесу, а також матері народного депутата, екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна, повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

У Харкові з самого ранку тривають обшуки у приміщеннях, які належать меру Геннадію Кернесу та матері депутата Добкіна, пише Українська правда

“Сьогодні з сьомої ранку в Харкові тривають обшуки, плануються десятки. У місто виїхали 100 співробітників ГПУ і співробітники СБУ”, – повідомив він.

“Обшуки відбуваються у зв’язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн”, – пояснив він.

“В організації схеми підозрюють керівництво міста. Зайшли з обшуками в Національ до Кернеса (в цьому готелі мешкає Кернес – УП)”, – розповів він.

“Також з обшуками прийшли і в будинок, який належить матері Добкіна, але він приїхав показав прописку, а згідно із законом це недоторканне житло народного депутата”, – додав генпрокурор.

“Ще один фігурант кримінальної справи чинив опір, виїхав підрозділ Альфи”, – додав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я