На голову Новини Луценко розповів про головну мрію олігархів і долю Яценюка

Луценко розповів про головну мрію олігархів і долю Яценюка

127
0

Росія може скористатись протистоянням влади та олігархічних кланів для дестабілізації України, але навіть у такій ситуації змінювати прем’єра поки не планують.

Про це заявив лідер фракції “Блоку Петра Порошенка” в парламенті Юрій Луценко в ефірі радіо “Весті”, передає прес-служба БПП.

За його словами, Росія мала кілька сценаріїв захоплення України, але тепер сподівається на “внутрішній бунт”.

“Сьогодні олігархічний спротив політиці президента і парламентської більшості достатньо великий. Розпуск парламенту – їхня мрія, бо в час міжвладдя вони хочуть відновити свій тотальний вплив на парламент, який вони мали всі попередні скликання”, – заявив Луценко.

“Так, олігархи мають у Раді безліч ораторів, безліч спікерів, проте не мають більшості”, – додав він.

Луценко вважає, що має відбутись “уточнення мети” в межах коаліції, бо принцип квотного розподілу міністерств не працює.

“Шлях “дати кожному по міністрові” – це неефективний шлях. Цим шляхом можна пробувати йти, ним пробує іти прем’єр-міністр – але це не спрацьовує”, – заявив Луценко.

Він вважає, що прем’єр і уряд мають прозвітувати перед коаліцією і пояснити, як вони бачать мету і етапи проведення реформ.

“І зробити день уряду, на якому проголосувати вотум довіри нинішньому або новому запропонованому прем’єром уряду. Підкреслюю, всьому уряду – висмикувати по одному міністру немає ніякого сенсу”, – заявив Луценко.

Проте заміни прем’єрові Яценюку лідер “БПП” не бачить.

“За всієї критики та малоефективності уряду я особисто вважаю, що зараз альтернативи прем’єр-міністру Яценюку немає. Людина, яка готувалася до цієї зими, має цю зиму пережити – і економічно, і політично”, – заявив Луценко.

Українська правда

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я