На голову Новини Луценко покриває кишенькового суддю Кернеса – Холодницький

Луценко покриває кишенькового суддю Кернеса – Холодницький

115
0

У місті Харкові цього суддю називають «Серьожа-четвертак».

Генеральний прокурор України Юрій Луценко саботує процес притягнення до кримінальної відповідальності одіозного судді одного із районних судів Харкова.

Про це повідомив у Facebook заступник Генпрокурора, антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

“Після скерування прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) обвинувального акту до суду щодо судді-хабарника з одного із районних судів Харкова, який фактично є “кишеньковим” суддею сумновідомого Геннадія Кернеса, було встановлено, що щодо цього ж судді Генеральною прокуратурою України прийнято рішення про закриття кримінального провадження за фактом одержання хабара, що мало місце раніше того злочину, який розслідувався детективами НАБ України”, – повідомив Холодницький.

Він зауважив, що “вивчивши вказані матеріали кримінального провадження ми прийшли до висновку, що в матеріалах наявні беззаперечні докази, що викривають суддю в неодноразовому систематичному вимаганні хабарів з використанням свого службового становища”.

“Досить знаковим є той факт, що у місті Харкові цього суддю називають “Серьожа-четвертак”, оскільки вирішення питань з останнім вартує від 20 до 30 відсотків від суми позову чи рішення”, – повідомив Холодницький.

Він наголошує, що “замість того, щоб викрити суддю хабарника та притягнути до відповідальності слідчих та прокурорів, які незаконно закрили кримінальне провадження, Генеральний прокурор фактично став на захист пшонківських методів розслідування, в якій панує кумівство та позапроцесуальний порядок прийняття рішень у кримінальному провадженні”.

“29.07.2016 генеральним прокурором України скасовано мою постанову як заступника генерального прокурора України про скасування постанови про закриття кримінального провадження у вказаному провадженні. Тобто, виходить, на думку генерального прокурора України, такі дії судді-хабарника є законними і підстав для скасування постанови про закриття кримінального провадження немає”, – повідомив Холодницький.

Еспресо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я