На голову Політика Лозовий заявив, що Луценко мстить Радикальної партії

Лозовий заявив, що Луценко мстить Радикальної партії

168
0

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий вважає, що абревіатура ГПУ розшифровується як “головне політичне управління”.

Подання Генеральної прокуратури України (ГПУ) на залучення до відповідальності народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового є помстою Радикальної партії з боку генерального прокурора Юрія Луценка Про це Лозовий заявив на засіданні регламентного комітету Верховної Ради.

“Мститься фракції Радикальної партії, яка не голосувала ні за антиконституційний закон, який дозволив обирати генеральним прокурором особа без юридичної освіти, ні за призначення Юрія Луценка генеральним прокурором, ні за ініційовані ним драконівські зміни в Кримінальний процесуальний кодекс”, – заявив він.

Лозовий зазначив, що абревіатура ГПУ в нинішній ситуації є “головним політичним управлінням часів Вишинського” (прокурор СРСР, причетний до сталінських репресій).

За словами нардепа, до нього особисто і до представників Радикальної партії приходили люди Луценка з пропозиціями “домовитися”.

Генеральна прокуратура України направила до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з шести народних депутатів: Андрія Лозового (фракція Радикальної партії), Олеся Довгого (група “Воля народу”), Євгенія Дейдея і Максима Полякова ( “Народний фронт”), Борислава Розенблата ( блок Петра Порошенка) і Михайла Добкіна (Опозиційний блок).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я