На голову Політика ЛОЖКІН І ФІЛАТОВ ВЕДУТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ СВОЇХ ЛЮДЕЙ У ПАРТІЇ ВАКАРЧУКА...

ЛОЖКІН І ФІЛАТОВ ВЕДУТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ СВОЇХ ЛЮДЕЙ У ПАРТІЇ ВАКАРЧУКА “ГОЛОС”

678
0

Екс-голова Адміністрації президента часів Петра Порошенка Борис Ложкін та екс-заступник голови АП Олексій Філатов, якого називають «смотрящим» за судами у Порошенка, домовився з лідером партії «Голос» Святославом Вакарчуком, щоби провести у Верховну Раду наступного скликання людей під його брендом…

Про це повідомляє Telegram-канал RealpolitiiC2_0 та джерела, наближені до штабу Вакарчука…

Серед таких дюдей є чинна депутатка парламенту Вікторія Пташник, чоловік якої – Олександр Мамуня – разом з дружиною Філатова є співвласником юридичної фірми «AEQUO».

Імовірно, щоби приховати інформацію про фірму дружини, Філатов умисно її не зазначає у декларації. Журналісти-розслідувачі програми Наші гроші з Денисом Бігусом виявили, що фірма цивільної дружини Філатова Анни Бабич, яка була створена через два дні після призначення її чоловіка на посаду в АП, одразу отримала низку вигідних контрактів. Після створення фірма отримала субпідряд на консультування стосовно спору НАК «Нафтогаз» з російським «Газпромом». Де-юре її залучила для консультацій норвезька компанія «Wikborg Rein», яка уклала контракт з «Нафтогазом» за безконкурсною процедурою.

За чотири роки «Нафтогаз» сплатив «Wikborg Rein» 25 млн євро. За ринковою практикою, її український консультант міг отримати до 5% від загальної суми контракту. Слід зазначити, що саме Філатов з дружиною, будучи партнерами юридичної фірми, супроводжували продаж медіахолдингу UMH Group бізнесмена Бориса Ложкіна Сергію Курченку.

Попри те, що Вікторія Пташник мешкає в Голосіївському районі, партія Вакарчука має намір висунути її по Шевченківському (округ 223). Вікторія Пташник пройшла за списками «Самопомічі», однак вже влітку 2015 року була виключена з фракції.

Раніше ЗМІ повідомляли, що від партії «Слуга народу» в Шевченківському районі буде
балотуватися Коля Оболонський…

Що не день, то веселіше…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я