На голову Новини Люксові авто та мільйонна нерухомість: журналісти показали, як живе головний священик Харкова...

Люксові авто та мільйонна нерухомість: журналісти показали, як живе головний священик Харкова (відео)

141
0

Як вдалося святому отцю заробити мільйонні статки – залишається загадкою. 

Єпископ Української Православної церкви Московського Патріархату – митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Олег Легкий) – має будинки по 500 квадратних метрів, віп-квартири й земельні ділянки у найдорожчих місцях, передають “Гроші”. 

Зокрема, у житловому комплексі “Садова гірка”, де мешкають найбагатші люди Харкова, на святого отця зареєстровані дві квартири й два паркомісця.

Водночас місцеві активісти розповідають, що ймовірним місцем його проживання може бути інший харківський мікрорайон мільйонерів: там митрополиту належать три будинки й дві земельні ділянки. За оцінками експертів, ділянка там може коштувати 250-550 тисяч доларів. За реєстром митрополиту належать чотири ділянки – це більш ніж півгектара землі у затишному лісі на узбережжі водосховища. На мапі можна побачити ще й маєток із бассейном.

 Володіння церковнослужителя розташовані вглибині лісу, але проїзд до них перекритий, тож простим смертним ця ділянка лісу тепер недоступна. Згідно з публічною кадастровою картою, ці ділянки йому не належать, а отже, були захоплені незаконно. Загальні цифри свідчать про те, що майно коштувало Онуфрію від 4,5 до 7,5 мільйона доларів. Разом із рідним братом Яромиром Легким, що нині є секретарем тієї ж самої харківської єпархії, у митрополита є бізнес: вони заснували фірму “Укрзембудтур”, проте жодних ознак діяльності за вказаною адресою немає.

Бізнесу немає, проте автівки у митрополита бізнес-класу є. У пошані у митрополита і його брата люксові іномарки. На отця Онуфрія, тобто Олега Легкого, зареєстрований Mercedes-Benz S-класу – улюблене авто усіх можновладців, ціни на яке починаються від 45 тисяч доларів. Його брат Яромир теж користується машиною представницького класу – Mercedes GL 550. Ціна – приблизно 40 тисяч доларів. До речі, саме на цій автівці Яромира Легкого затримували за у стані алкогольного сп’яніння. Цю скандальну інформацію журналісти знайшли у реєстрі судових рішень. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я