На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Літаки кращого друга Порошенка – Ігора Кононенка – вивозили поплічників Януковича з...

Літаки кращого друга Порошенка – Ігора Кононенка – вивозили поплічників Януковича з України в лютому 2014!

296
0

Депутат від БПП і друг Петра Порошенка Ігор Кононенко прямо сприяв втечі з України членам режиму Януковича в лютому 2014 року!

Про це заявив в ефірі ток-шоу «Люди. Hard Talk» колишній голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Люди у владі продовжують займатись бізнесом! Ми з вами для них це величезне корито. Вони викрадають гроші з економіки!

Кононенко проводить співбесіди за хабарі з керівниками підрозділів СБУ, митниці, податкової. Чому це всі приховують?

Ми прийшли на комітет. Викликали його. 100% членів комітету його допитали і проголосували, щоб ГПУ нарешті порушила кримінальне провадження і з’ясувала, що це за гаманці політичної корупції заховані в офшорах. Чому, перебуваючи в ВР на високій посаді і входячи майже щоночі в перший кабінет, людина продовжує перераховувати туди гроші і потім відмиває їх через австрійські і латвійські банки», — розповів Наливайченко.

«Міжнародне розслідування вийшло на те, що саме ці офшори і ці корупціонери українські займаються цим ще з 2011-2012 року і прямо причетні до перевезення літаками, в т.ч. власними, зареєстрованими в Австрії, політичної верхівки режиму Януковича: Арбузова, Саламатіна та іншими. Доказова база вже викладена британськими журналістами.

Але мене вражає, і людей, які були на Майдані 18, 19, 20 лютого минулого року, що саме ці люди саме в ці дні вивозили на Відень поплічників Януковича, ховали їх від Майдану, разом з золотом, готівкою. Навіть австрійці відмовили їм в посадці літака. Цей елемент чомусь жодним слідством не розслідується», — обурюється Наливайченко.

«Це величезне павутиння корупції треба розрубати. Чому я втрутився? Тільки тому, що знаю, що так виглядала справа Лазаренка. Саме так він викрадав спочатку гроші, потім створив в Антігуа і Барбуда величезний банк і після цього гроші так і не повернулись в Україну. Час діяти тут і зараз, щоб повернути вкрадене Кононенками і іншими в український бюджет», — зазначив Валентин наливайченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я