На голову Новини Лікарні по всій Україні почали скасовувати операції через брак грошей на ліки...

Лікарні по всій Україні почали скасовувати операції через брак грошей на ліки і наркоз

147
0

У Закарпатській обласній лікарні офіційно припинили всі операції – немає грошей на ліки і наркоз.

В ході засідання сесії місцевої обласної ради депутат і головний лікар ОКТМО «Фтизіатрія» Василь Скрип запропонував колегам по депутатському корпусу виділити додаткові кошти для закупівлі необхідних медичних препаратів, оскільки лікарня припинила оперувати навіть дуже важких пацієнтів, – передає elise.com.ua .

Скрип припустив, що катастрофічна ситуація склалася через те, що процедура закупівлі саме цих наркотичних препаратів затрималася через брак грошей на закупівлі.

Однак його пропозиція виділити додаткові кошти депутати не підтримали, так як директор місцевого департаменту охорони здоров’я від ОДА запевнив, що з 10 травня всі необхідні медикаменти будуть в наявності. Чиновник також додав, що вартість препаратів компенсують інші медичні установи області.

Василь Скрип відзначив, що такій ситуації він не пригадує за всю 35 річну медичну практику. В обласній лікарні закінчилися наркотичні засоби, немає наркозу і життєво важливих препаратів!

Критична ситуація по всій Україні. Раніше повідомлялося, що аналогічна ситуація в Луцькій міській лікарні №2. Там лікарі відкрито заявляють, що Міністерство охорони здоров’я України влаштувало геноцид українців. Медикаментів немає взагалі, а на пацієнта виділяється по 4 гривні в день.

Така ж ситуація в більшості державних лікарнях Вінниці, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Києва, Львова, Чернівцях, Рівному. Людям пропонують оперуватися за свій рахунок, а в деяких областях (ред. Закарпатті в тому числі) і зовсім припинили оперувати навіть важкохворих пацієнтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я