На голову Новини Ляшко відчайдушно намагається вибілити свою декларацію

Ляшко відчайдушно намагається вибілити свою декларацію

138
0

Сьогоднішній виступ лідера «Радикальної партії» Олега Ляшко було як ніколи емоційним. Нардеп з трибуни Верховної Ради звернувся до парламентаріїв в досить грубій формі і пригрозив їм народною помстою.

За словами нардепа, е-декларації, які заповнили нардепи і чиновники, показали абсолютне розшарування суспільства і відірваність політичного класу від народу, передає “Мій Київ”

«Шановні колеги, я розумію, що всі ви активно обговорюєте подані одне одним декларації, але я попросив би у вас хвилиночку уваги. Слухайте ви, глухарі! Я хочу нагадати вам випадок, який давно стався у Франції. Коли королева Франції Марія Антуанетта дізналася, що у французькому селі у людей недостатньо хліба, вона запропонували їм їсти тістечка. Так ось, їй за ці слова відрубали голову на одній з площ Парижа», – заявив Ляшко.

Лідер радикалів зазначив, що якщо депутати не почують Ляшка сьогодні і не зроблять так, щоб українці їли і хліб, і тістечка, всіх депутатів винесуть з Ради на вилах і відрубають їм голови.

«Ось якщо ви будете продовжувати сміятися і не почуєте те, що я вам зараз скажу, вам теж всім відрубають голови. Тому замовкніть і слухайте. Електронні декларації депутатів виглядають приблизно так само, як ті тістечка. Заради самозбереження, заради нашого майбутнього, ми повинні схаменутися і діяти. Якщо ми негайно не зробимо все можливе для підвищення доходів громадян, нас винесуть з цієї Ради на вилах. Українці закінчать нас тут всіх разом узятих, і країну закінчать! Тому нам терміново необхідно поставити на голосування ряд законопроектів, які дозволять людям мати гідну зарплату і пенсію, щоб вони могли є не тільки хліб, а й тістечка », – заявив Ляшко.

Ляшко додав, що якщо у людей буде гідна робота і зарплата, їм будуть абсолютно байдужі декларації чиновників і депутатів.

Нагадаємо, що сам Ляшко задекларував, що володіє двома квартирами в Києві – на 367,20 і 95,50 кв. м., а в с. Княжичі Київської області у нього є шість ділянок по 210 кв. м.. В смт Козин Київської області Ляшко з 2015 року орендує будинок на 215,90 кв. м та земельні ділянки по 450 і 142,3 кв. м. Також у нардепа є машиномісце, гараж і офіс у Києві, а ще – 33,33% в редакції газети “Політика”.

 Із рухомого майна Ляшко задекларував колекцію монет НБУ та монет іноземного походження, а також вила – марки Українські, виробник – Селянські.

 Крім цього, у декларації вказано два автомобілі Toyota Land Cruiser 2004 р. в. і Mercedes-Benz S 500L 4MATIK 2006 р.   На рахунках у Ляшка лежить 2 млн грн, а готівкою – 940 тис. дол., 130 тис. євро і 1,65 млн грн.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я