Новини Ляшко підтримав на посаду мера Вінниці Бориса Максимчука

Ляшко підтримав на посаду мера Вінниці Бориса Максимчука

346
0

Олег Ляшко підтримав Бориса Максимчука — кандидата на посаду міського голови м. Вінниці

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко підтримав ініціативу громадського та політичного діяча, радикального активіста, директора спортивної мережі «Максимус» Бориса Максимчука балотуватись на посаду міського голови м. Вінниця.

«Моя команда складається з патріотичних, працьовитих, простих, а не одіозних особистостей, які не спаплюжили своє прізвище та будуть чесно працювати, радикально думати та створювати державу, де кожна людина матиме роботу, гідну зарплату і впевненість у завтрашньому дні. Я підтримую Бориса Максимчука, бо впевнений, що він не допустить, щоб олігархи набивали кишені за рахунок громадян, він має свою радикальну позицію та буде захищати інтереси простих людей», — наголосив лідер Радикальної партії.

Борис Масимчук, в свою чергу, подякував за висловлену довіру та наголосив, що готовий відстоювати інтереси кожного громадянина, докорінно змінити корупційну і неефективну “радянську” систему влади.

Радикально налаштований кандидат на посаду міського голови зауважив, що не допустить, щоб державний апарат заважав розвитку малого та середнього бізнесу, оскільки саме підриємництво, на його думку, зможе витягнути українську економіку з прірви.

У Бориса Максимчука є своя стратегія боротьби з системою несправедливого оподаткування, «роздачею» земельних ділянок та іншими болючими для вінничан питаннями.

Довідка:

Максимчук Борис Анатолійович (20.03.1978 року народження). Громадянин України.

Має три вищі освіти: педагогічну, юридичну та психолога.У березні 2012 року присвоєно вчене звання доцент.Автор близько 70 наукових та науково-методичних праць. У тому числі монографія та науковий посібник, рекомендований МОН України.

У 2002 році став майстром спорту України з боротьби самбо, а у 2011 році – заслуженим тренером України. В 2013 році став бронзовим призером Чемпіонату Світу з дзюдо серед майстрів у місті Абу Дабі (ОАЕ) та бронзовим призером Чемпіонату Світу з боротьби самбо у місті Бургас (Болгарія).

З 2004 року зареєстрований фізичною особою – підприємцем та займаюсь підприємницькою діяльністю. Основний вид діяльності спортивні та юридичні послуги, а також торгівля спортивними товарами. Є засновником спортивного клубу «Максимус» та власником спортивного магазину. У 2011 році отримав звання «Молода людина року» у номінації «Молодий підприємець року».

Проводить активну громадську роботу. У 2010 році був членом громадської ради при Вінницькій обласній раді. З 2011 року засновник та головний редактор обласної газети «Максимус-Інфо», а у 2014 році заснував Інтернет-видання «Європейська правда в Україні». З 2014 р. очолює Політично консультативну Раду при Вінницькій ОДА.

Одружений, виховує доньку та двох синів.

real-vin.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я