На голову Новини Люстрація партій і їх кандидатів – це наша своєрідна допомога жителям Вінниччини...

Люстрація партій і їх кандидатів – це наша своєрідна допомога жителям Вінниччини – Віктор Малиновський

140
0

 Члени громадських організацій та незалежні громадські діячі Вінниччини затіяли свою люстрацію політичних партій (блоків) та їх кандидатів у народні депутати.

 Члени громадських організацій та незалежні громадські діячі Вінниччини затіяли свою люстрацію політичних партій (блоків) та їх кандидатів у народні депутати.

 

Як каже головний «ідеолог» цієї люстрації Валерій Козяк:«ідея провести саме таку люстрацію виникла спонтанно, вже майже на передодні самих виборів. А все через те, що «попливла» масова агітаційна література, де стільки усілякої брехні, що чорт голову зламає, як же ж тоді у цій купі бруду і «одноразових» обіцянок знайти «світло» звичайним мешканцям сіл і містечок нашої області?До того ж до влади рвуться ті ж самі злочинці, що вже були при «провладному кориті» й чимало наробили горя та біди своїй державі».

Довго копаючись у передвиборчих списках, нам таки вдалось знайти незаплямовані особистості, які в своїй програмі пропагують дійсно гарний план розвитку України, однак через непопулярність та «незасвідченість» своїх прізвищ, вони фактично не мають шансів потрапити у парламент.

Ми поставили собі завдання акцентувати народну увагу саме на таких кандидатів, які є самовисуванцями або ж членами партій, що не зачорнили свою репутацію.

Чи існують ще такі партії – питання інше, яке виясниться під час процесу люстрації. Сам процес буде нелегким, адже група соціологів та політологів працюватимуть аж за 10 критеріями, які напередодні були запропоновані та узгоджені громадськими діячами.

Ці критерії будуть «примірятись» як на окремому кандидаті, так і на партії чи блоці в цілому. Та опрацьовуватимуться не всі партії, а лише 11 найбільш популярних та ті, які мають шанс бути прохідними до Верховної Ради. Про те, під люстрацію попадуть всі округи нашої області та міста Вінниці.

Аби люстрація була об’єктивною, ми залучили спеціалістів з інших міст, зокрема з Києва. Хто це буде, ми не оголошуємо аби не було якогось непотрібного впливу на їхню роботу.

Мало того, ми самі будемо відсторонені від процесу люстрації і дізнаємось про її результати лише за кілька годин до проведення публічного оголошення.

 

 

Що з цього вийде ми розповімо пресі та громадськості у понеділок, 13 жовтня. Після чого у вінничан буде вибір: прислухатись до наших порад чи ні.

В будь-якому випадку ми хоча б спробуємо допомогти нашим землякам не загубитись у купі макулатури і зробити правильний вибір, фактично, свого майбутнього.

Отже, запрошуємо усіх бажаючих заслухати результати люстрації, які будуть оголошуватись в понеділок, 13 жовтня о 17.00 в приміщені великої актової зали на першому поверсі «Книжки» (вул.Хмельницьке шосе, 7).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я