На голову Новини Люди в Україні «мають право на життя в мирі та безпеці без...

Люди в Україні «мають право на життя в мирі та безпеці без російських сепаратистів», – Держдеп США

175
0

 Сполучені Штати не виключають чергового введення режиму припинення вогню на сході України якщо бойовики, підтримувані Росією, також виконуватимуть цю умову.

 Сполучені Штати не виключають чергового введення режиму припинення вогню на сході України якщо бойовики, підтримувані Росією, також виконуватимуть цю умову.

Це зазначила в понеділок під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джен Псакі, передає «Укрінформ».

«Бої тривають навколо міст Донецьк і Луганськ. Можливість припинення вогню залишається на столі, але це питання стосується обох сторін», – наголосила представник держдепу.

При цьому Псакі підкреслила, що йдеться, передусім, про озброєних бойовиків, а також «істотний вплив Росії на дії проросійських сепаратистів».

Водночас речник Держдепу визнала, що велика кількість людей, які перетнули український кордон в напрямку Росії, спричинена складною ситуацією у регіонах на сході України.

«Відповідно до повідомлень, які ми отримуємо з місця подій, а також від переважної кількості людей звідти, зазначається, що підтримувані Росією сепаратисти вдавалися не тільки до насильства та захоплення будинків, а й до нападів на людей, у тому числі, невинних цивільних осіб. Вони не мають жодного права робити це на території суверенної держави, якою є Україна», – наголосила Псакі.

За її словами, люди в Україні «мають право на життя в мирі та безпеці без російських сепаратистів, які атакують їхні будинки».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я