На голову Новини Київрада відмовилася передавати Лавру Київському патріархату

Київрада відмовилася передавати Лавру Київському патріархату

141
0

У Київраді комісія з питань місцевого самоврядування вирішила не розглядати петицію про переведення Києво-Печерської Лаври у відання Київського патріархату.

Про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат на своїй сторінці в Facebook.

«Петиції про зміну / збереженні юрисдикції Києво-Печерської Лаври, а так само листування з аргументами і погрозами як на користь, так і проти прецеденту, будуть передані Мінкульту. Правда, колеги з постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування не виключають можливості в перспективі повернути комплекс у комунальну власність », – зазначив він.

Депутат повідомив, що питання про зміну приналежності комплексу Києво-Печерського історико-культурного заповідника, піднятий в суспільному петиції на сайті КМДА, викликав бурю «обуреної возвраткі з боку нинішніх смотрящих за об’єктом».

«Незважаючи на те, що об’єкт з подачі Януковича і Азарова з 2010 року перебуває в держвласності (сфері управління Мінкульту), прихильники сьогоднішнього статус-кво обурені самим фактом порушення питання в колах місцевої влади (про що пишуть у численних зверненнях) і навіть нагадують про відповідальності за образу почуттів віруючих, погрожуючи, правда, не анафемою, а Кримінальним кодексом … », – зазначив Пабат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я