На голову Новини Курс долара стрибатиме до кінця зими, – експерт

Курс долара стрибатиме до кінця зими, – експерт

125
0

 Курс долара щодня піднімається і економічні експерти прогнозують подальше його зростання. Водночас, Національний банк поки що відмовчуються.

 Курс долара щодня піднімається і економічні експерти прогнозують подальше його зростання. Водночас, Національний банк поки що відмовчуються.

Ще у вівторок усіх українців шокували 8,62-8,74 гривні за долар. І ніде його не можна було купити. В середу ж за долар просили вже 9 гривень і купити його стало ще складніше. Ситуація, що нині склалась з доларом дуже турбує економічних експертів. Вони здивовані, чому валютну напругу не намагається зняти Нацбанк.

А в НБУ поки що відмовчуються і не дають коментарів. Водночас, ситуацію прокоментував виконуючий обов’язки прем’єр-міністра України Сергій Арбузов. За його словами, напруженість дійсно існує, і на «ринок готівкової валюти тисне політична нестабільність».

Крім того, на таке стрімке здешевлення гривні, кажуть економічні експерти, впливає чимало факторів. І росіяни, що пригальмували видачу обіцяних мільярдів, і «Нафтогаз», який саме активно скуповує долари, і бажання нажитися за політичної нестабільності. Проте найоптимістичніші прогнози експертів свідчать про те, що гривню труситиме до кінця зими. Далі, якщо стабілізується політична ситуація, вгамується і курс валют. Долар впаде, та не сильно. «В бюджеті на 2014 рік долар закладено по 8,5. Тож, можна очікувати що до курсу 8,5-8,7 будуть прагнути вийти на кінець року. Нижче, він у будь-якому випадку не буде», – розповів фінаналітик Олександр Соколов. Як повідомлялось раніше, експерти прогнозують падіння гривні до 9,8 грн/дол. Таку думку висловив керівник аналітичного підрозділу групи «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU) Олександр Вальчишен.

Джерело: ТСН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я