На голову Новини Кума Порошенка розповіла, як гарант день народження відзначить

Кума Порошенка розповіла, як гарант день народження відзначить

324
0

Кума президента Петра Порошенка співачка Оксана Білозір ще не знає, що подарує йому на ювілей.

Про плани гаранта щодо святкування 50-річчя та про те, як виховуються президентські діти, Білозір розповіла в коментарі Катерині Осадчій у “Світському житті”, передає Таблоїд.

“Буде в нього день народження, він буде його святкувати. Я думаю, що він не буде запрошувати гостей, я знаю Петра Олексійовича. Тим більше, ситуація сьогодні не мотивує до будь-яких свят. Думаю, що це буде вузьке родинне коло”, – запевнила артистка.

Уже 26-го вересня Порошенку виповниться 50 років. Але його кума ще не вигадала, щоб такого подарувати. Та, схоже, жіночка не має наміру купувати нічого коштовного. “Скажу, що я думаю з цього приводу: чесні, гарні, щирі побажання. Там немає культу свят, якогось кітчу, немає культу викидання грошей”, – пояснила Білозір.

Співачка зауважила, що Порошенки не люблять дорогих презентів і вчать цьому й своїх дітей. “Якщо ви подивитеся на їхніх діток, вони завжди скромно одягнуті. Коли я робила якісь подарунки, Марина Анатоліївна навіть робила мені зауваження: “Не роби дорогих подарунків. Тому що наші діти виховуються дуже скромно і аскетично”, – додала вона.

Нагадаємо, трохи більше року тому саме Оксана Білозір на правах куми розбовкала пресі про те, що Порошенко вперше стане дідом.
expres.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я