На голову Новини Куди йти громадському активісту за Правдою: в поліцію чи на Майдан?

Куди йти громадському активісту за Правдою: в поліцію чи на Майдан?

325
0

24 квітня у Вінниці громадська організація “Голос народу” спільно із активістами-пенсіонерами та усіма небайдужими вінничанами проводять акцію протесту “Влада здирає останню сорочку”, спрямовану проти тарифного та іншого геноциду, який нині чинить вже нова і явно НЕукраїнська влада…

Але вінницькій владі такі ініціативи Народу не завжди до вподоби…

 

 

В таких випадках влада, яка явно забула, що сама є частиною цього Народу, починає ставити громадськми активістам палки в колеса в своїй звичній “манері”… За допомогою пресингу вже осучасненої поліції !

Напередодні акції, у п*ятницю, одному із ініціаторів, голові громадської організації “Голос народу” Віктору Малиновському офіційно принесли запрошення до слідчого управління Головного управління поліції у Вінницькій області щодо розгляду відкритого проти нього кримінального провадження. 

Але чи співпадіння те, що його викликають до поліції в той же день та час, коли починається вказана громадська акція? Явно не співпадіння!

На превеликий жаль, вже нова влада забула уроки Майдану й продовжує поки що економічно-тарифний геноцид проти власного Народу… Але Народ зараз ще “гарячий, пам*ятає вихор та боротьбу на Майдані…

Тож наскільки цього разу вистачить у нього терпцю?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я