На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Кривосуддя править бал! Суд поновив корупціонера Насірова на посаді голови ДФС!

Кривосуддя править бал! Суд поновив корупціонера Насірова на посаді голови ДФС!

136
0

Яка там люстрація і правосуддя, коли корупціонери за свої ЗЛОчинні дії майже не отримують справедливих покарань? І ви ще думаєте, що ДБР чи НАБУ щось змінить за ТАКОЇ “системи”, яку кришують урядовці? А ось вам! Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України корупціонера Романа Насірова!

Про це повідомив адвокат Насірова:

“У судовому засіданні була оголошена вступна і резулятивна частина рішення суду, яким задоволено позов, визнано протиправним і скасовано розпорядження Кабінету міністрів України про звільнення”, – сказав він.

“Поновлено його (Насірова – ред.) на посаді голови Державної фіскальної служби України і стягнуто компенсацію за час вимушеного прогулу. Рішення в частині поновлення підлягає негайному виконанню”, – додав Дроздовський. За його словами, рішення про поновлення Насірова на посаді може бути оскаржене.

Як відомо, 31 січня 2018 року Кабінет міністрів звільнив відстороненого від своїх обов’язків глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

В ніч на 8 березня 2017 року Солом’янський райсуд Києва обрав Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн. гривень, а 16 березня дружина Насірова внесла за нього заставу.

Його залишили з електронним браслетом, без закордонних паспортів та із забороною залишати Київську область без дозволу.

Насіров заявив, що це було спрямовано на перешкоджання його політичній діяльності, і що “політичні опоненти” злякались його “реальної боротьби з корупцією і змін в системі ДФС”.

28 вересня 2018 року суд скасував обов’язок носити електронний засіб контролю для Насірова.

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015 – 2016 років, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ “Фірма “Хас”, ТОВ “Карпатнадраінвест”, ТОВ “Надра Геоцентр”.

Насірова обвинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні!

Досудове слідство вже завершене.

Зараз прокурори зачитують обвинувальний акт, який складається з 774 сторінок…

С.Лукашова

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я