На голову Новини Кримський блогер: Якась падла в паспортному столі Херсона повідомляє в РФ, хто...

Кримський блогер: Якась падла в паспортному столі Херсона повідомляє в РФ, хто з кримчан подав заявку на закордонний паспорт

171
0

Кримський блогер Алі Татар-заде повідомив, що до подали заяви на отримання біометричного закордонного паспорта жителям окупованого Криму приходять представники російських спецслужб.

Хтось із працівників паспортного столу в Херсоні передає дані про кримчан, які звернулися за біометричними паспортом, в ФСБ РФ. Про це заявив кримський блогер Алі Татар-заде ,  передає  gordonua.com

“Якась падла сидить в Херсоні, в паспортному столі, і повідомляє уже на другий день в Кримнаш, хто з кримчан подав заявку на закордонний паспорт. Оперативність” вражає “. Тому що люди повертаються – а їх вже на роботі чекає особист. Сигналів не одиничні і з різних місць. Треба обчислити гадину “, – написав він.

Блогер зазначив, що російський агент активізувався після безвіза і припустив, що той працює в паспортному столі з весни.

17 травня 2017 року Страсбурзі в будівлі Європейського парламенту було підписано рішення про надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського союзу. 22 травня “Офіційний журнал” Євросоюзу опублікував рішення про безвізовий режим з Україною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я